kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1961
faks.: (8-5) 275 1990
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 
 
 
 


Darbuotojų informacija
Taryba -> Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Buhalterinės apskaitos skyrius Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją
Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Vedėjo pavaduotoja, l. e. vedėjo pareigas Janina Šakevičienė
janina.sakeviciene@vrsa.lt
Rodyti 407 852750095
Specialistė Agata Tankeliun
agata.tankeliun@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyres.specialistė Alicija Adamaitis
alicija.adamaitis@vrsa.lt
Rodyti 306 852778279
Vyr. specialistė Beata Rakovska
beata.rakovska@vrsa.lt
Rodyti 429 852750795
Vyresn. specialistė Danuta Blaževič
danuta.blazevic@vrsa.lt
Rodyti 306 852778279
Vyr. specialistė Danuta Makovska
danuta.makovska@vrsa.lt
421 852755076
Vyresnioji specialistė Danuta Petrikienė
danuta.petrikiene@vrsa.lt
429
Vyriausioji specialistė Edita Bobinienė
edita.bobiniene@vrsa.lt
419 852755069
Vyr. specialistė Eleonora Skoronkevič
eleonora.skoronkevic@vrsa.lt
Rodyti 407 852750095
Vyr. specialistė Elvyra Višnevskaja
elvyra.visnevskaja@vrsa.lt
Rodyti 411 852755078
Vyresn. specialistė Gražina Ordo
grazina.ordo@vrsa.lt
Rodyti 421 852755076
Vyr. specialistė Halina Treigis
halina.treigis@vrsa.lt
Rodyti 412 852752291
Vyr. specialistė Ilona Šobot
ilona.sobot@vrsa.lt
Rodyti 429 852750795
Vyresn. specialistė Inga Verkovska
inga.verkovska@vrsa.lt
429 448
Vyr. specialistė Irina Pratkelis
irina.pratkelis@vrsa.lt
Rodyti 420 852751951
Vyresn. finansininkė buhalterė Ivona Drozdovskaja
ivona.drozdovskaja@vrsa.lt
Rodyti 208 852755063
Vyr. specialistė Jolanta Urbanovič
jolanta.urbanovic@vrsa.lt
Rodyti 411 852755078
Vyr. specialistė Justyna Greitiun
justyna.greitiun@vrsa.lt
Rodyti 205A 852735183
Vyresn. specialistė Lilija Jasutovič
lilija.jasutovic@vrsa.lt
Rodyti 412 852752291
Vyresn. buhalterė kasininkė Liola Klaus
liola.klaus@vrsa.lt
Rodyti 421 852755076
Finansininkė buhalterė Liudmila Roždestvenskaja
liudmila.rozdestvenskaja@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyresn. finansininkė buhalterė Lucija Jurgelevič
lucija.jurgelevic@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyr. specialistas Lukaš Jankovskij
lukas.jankovskij@vrsa.lt
Rodyti 409 852730162
Vyr. specialistė Magdalena Brazis
magdalena.brazis@vrsa.lt
Finansininkė buhalterė Renata Leontjevienė
renata.leontjeviene@vrsa.lt
Rodyti 409 852730162
Vyresn. finansininkė buhalterė Rima Zaveckienė
rima.zaveckiene@vrsa.lt
Rodyti 420 852751951
Finansininkė buhalterė Rima Zykova
rima.zykova@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyr. specialistė Svetlana Jurgelevičienė
svetlana.jurgeleviciene@vrsa.lt
Vyresn. specialistė Vladislava Jaglinska
vladislava.jaglinska@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Praktikantė Angelina Babič
angelina.babic@vrsa.lt
Praktikantas Daniel Chmurec
daniel.chmurec@vrsa.lt
Vaiko priežiūros atostogose Lucija Makevič
lucija.makevic@vrsa.lt
Rodyti 205A 852735183
Vaiko priežiūros atostogose Marta Devėnienė
marta.deveniene@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Paskutinis atnaujinimas: 2017-11-20 22:00:02
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 

Marija Rekst

Telefonas
(8-5) 2750987

 

 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2017     
Lapkritis
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20
21
2223242526
27282930   

Video medžiaga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up