kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1961
faks.: (8-5) 275 1990
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 
 
 
 
 


Darbuotojų informacija
Taryba -> Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Buhalterinės apskaitos skyrius Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją
Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Vedėjo pavaduotoja, l. e. vedėjo pareigas Janina Šakevičienė
janina.sakeviciene@vrsa.lt
Rodyti 407 852750095
Specialistė Agata Tankeliun
agata.tankeliun@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyres.specialistė Alicija Adamaitis
alicija.adamaitis@vrsa.lt
Rodyti 205A 852735183
Vyr. specialistė Beata Rakovska
beata.rakovska@vrsa.lt
Rodyti 327 852636004
Vyresn. specialistė Danuta Blaževič
danuta.blazevic@vrsa.lt
Rodyti 306 852778279
Vyr. specialistė Danuta Makovska
danuta.makovska@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyresnioji specialistė Danuta Petrikienė
danuta.petrikiene@vrsa.lt
Rodyti 208 852755065
Vyriausioji specialistė Edita Bobinienė
edita.bobiniene@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyriausioji specialistė Edita Lebedinskaja
edita.lebedinskaja@vrsa.lt
306 852778279
Vyr. specialistė Eleonora Skoronkevič
eleonora.skoronkevic@vrsa.lt
Rodyti 407 852750095
Vyresn. specialistė Gražina Ordo
grazina.ordo@vrsa.lt
Rodyti 421 852755076
Vyr. specialistė Halina Treigis
halina.treigis@vrsa.lt
Rodyti 412 852752291
Vyr. specialistė Ilona Šobot
ilona.sobot@vrsa.lt
Rodyti 327 852636004
Vyr. specialistė Inga Kondratavičienė
inga.kondrataviciene@vrsa.lt
429 852109683
Vyr. specialistė Irina Pratkelis
irina.pratkelis@vrsa.lt
Rodyti 429 852750795
Vyresn. finansininkė buhalterė Ivona Petrulevič
ivona.petrulevic@vrsa.lt
Rodyti 208 852755063
Vyr. specialistė Jolanta Urbanovič
jolanta.urbanovic@vrsa.lt
Rodyti 429 852750795
Vyr.specialistė Julija Liubkevič
julija.liubkevic@vrsa.lt
429 852750795
Vyr. specialistė Justyna Greitiun
justyna.greitiun@vrsa.lt
Rodyti 205A 852735183
Vyr. specialistė Krystyna Maciulevič
krystyna.maciulevic@vrsa.lt
419 852755069
Vyr.specialistė Laura Miknevičiūtė
laura.mikneviciute@vrsa.lt
419 852755069
Vyresn. specialistė Lilija Jasutovič
lilija.jasutovic@vrsa.lt
Rodyti 412 852752291
Vyresn. buhalterė kasininkė Liola Klaus
liola.klaus@vrsa.lt
Rodyti 421 852755076
Finansininkė buhalterė Liudmila Roždestvenskaja
liudmila.rozdestvenskaja@vrsa.lt
Rodyti 421 852755076
Vyresn. finansininkė buhalterė Lucija Jurgelevič
lucija.jurgelevic@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyr. specialistė Magdalena Brazis
magdalena.brazis@vrsa.lt
327 852636004
Vyr. specialistė Olga Voitkun
olga.voitkun@vrsa.lt
420 852751951
Finansininkė buhalterė Renata Leontjevienė
renata.leontjeviene@vrsa.lt
Rodyti 409 852730162
Vyresn. finansininkė buhalterė Rima Zaveckienė
rima.zaveckiene@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Finansininkė buhalterė Rima Zykova
rima.zykova@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyr. specialistė Svetlana Jurgelevičienė
svetlana.jurgeleviciene@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyresn. specialistė Vladislava Jaglinska
vladislava.jaglinska@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Praktikantė Angelina Babič
angelina.babic@vrsa.lt
Vaiko priežiūros atostogose Lucija Makevič
lucija.makevic@vrsa.lt
Rodyti
Vaiko priežiūros atostogose Marta Devėnienė
marta.deveniene@vrsa.lt
Rodyti
Paskutinis atnaujinimas: 2018-02-23 22:00:10
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 

Marija Rekst

Telefonas
(8-5) 2750987

 

 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2018     
Vasaris
P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
1920212223
24
25
262728    
Artimiausi renginiai
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimui skirta piešinių paroda
2018-02-08
RDKC, Grigaičių sk. (Pergalės g. 52, Grikaičių k., Vilniaus r.)
Paroda: „Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio Tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracija ir signatarai“
2018-02-13
NDKC, Veriškių sk. (Dvarvietės g. 10, Veriškių km., Sužionių sen., Vilniaus r. )
Piešinių paroda-konkursas „Laisvė – suprantu ir vertinu“.
2018-02-14
Daugiafunkcinis kultūros centras Nemenčinėje (NDKC, Švenčionių g. 12, Nemenčinė)
Piešinių paroda „Žiemos nuotykiai“
2018-02-16
NDKC, Bezdonių sk. ( Geležinkelio g. 15, Bezdonys, Vilniaus r.)

Video medžiaga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up