kaires_puses_index
 
 
 
 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

XXVI-asis Adomo Mickevičiaus vardo skaitovų konkursas „Kresy 2017“

Šiandien, spalio 26 d. Vilniaus r. Mostiškių mokykloje vyko XXVI-asis Adomo Mickevičiaus vardo skaitovų konkurso „Kresy 2017“ rajoninis turas. Tai pirmą kartą Mostiškėse organizuojamas toks renginys.


Pasiklausyti jaunųjų skaitovų atvyko Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Šveitimo skyriaus vyr. specialistė Janina Klimaševska ir Lavoriškių seniūnijos seniūnas Mark Pilat.

Vicemeras Robert Komarovski padėkojo visiems, kurie prisidėjo prie šios šventės organizavimo ir pasveikino visus jaunuosius poezijos mylėtojus, palinkėjo jiems sėkmės konkurse bei tolesnės neblėstančios meilės savo gimtajai kalbai.

Vilniaus rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistė Janina Klimaševska taip pat pasveikino visus skaitovus, susirinkusius tėvelius ir mokytojus bei padėkojo organizacijai „Macierz Szkolna“ už pagalbą organizuojant XXVI-ąji skaitovų konkursą „Kresy 2017“.

Skaitovų konkurso vertinimo komisija sudarė: Vilniaus universiteto Polonistikos centro lektorė dr. Kinga Geben, Vilniaus pedagoginio universiteto Lenkų filologijos ir didaktikos katedros docentė dr. Barbara Dvilevič, Vilniaus universiteto Polonistikos centro lektorė dr. Irena Fedorovič, Vilniaus pedagoginio universiteto lektorius dr. Juzef Šostakovski, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos vyr. mokytoja Ana Adamovič ir Kunigo prelato Juzefo Obrembskio muziejaus darbuotoja Monika Urbanovič.

Rajoninio skaitovų konkurso „Kresy 2017“ laureatais tapo:

I kategorija (iki 12 metų)

I – Izabela Guščo
II – Adelė Aleksejeva
III – Ervin Narunec

Pagyrimo raštus gavo:

I – Dorota Chalkovskytė
II – Estela Tamulenaitė

II kategorija (nuo 12 iki 16 metų)

I – Agneška Woronowicz
II – Kamilia Romanovska
III – Gabriela Rowoit

Pagyrimo raštus gavo:

I – Waldemar Dudoit
II – Kamilia Jaskiewicz

III kategorija (nuo 16 iki18 metų)

I – Julian Germanovič
II – Kornelia Mordasaite
III – Alina Baltrukevič

Pagyrimo raštus gavo:

I – Valdemar Borkovski
II – Rafal Staniul



 

Shadow up