kaires_puses_index
 
 
 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos darbuotojų, atsakingų už asmenų registraciją į priėmimą pas skyriaus vedėjus bei specialistus, sąrašas

Atsakingas asmuo už registraciją į priėmimą  pas skyriaus vedėjus bei specialistus

Skyriaus pavadinimas

Kontaktai

Vyr. specialistė
Agata Grigorovič

Bendrasis skyrius

Tel. 275 5061
agata.grigorovic@vrsa.lt

Vyr. specialistas, teisininkas
Slavomir Moroz

Teisės skyrius

Tel. 275 5067
slavomir.moroz@vrsa.lt

Licencijų ir leidimų išdavimo bei transporto klausimais - vyr. specialistė Krystyna Siniavskaja

Socialinio būsto ir turto valdymo klausimais - vyr. specialistė Halina Petrucin

Žemės nuomos ir nekilnojamo turto mokesčio klausimais - vyr. specialistė Halina Zenkevič

Ekonomikos ir turto  skyrius

Tel. 275 5064
krystyna.siniavskaja@vrsa.lt


Tel. 275 0125
halina.petrucin@vrsa.lt


Tel. 275 5077 halina.zenkevic@vrsa.lt

 

Vyr. specialistė
Rima Miseliūnienė

Socialinės rūpybos skyrius

Tel. 275 2638
rima.miseliuniene@vrsa.lt

Sekretorė-referentė
Regina Stupak

Švietimo skyrius

Tel. 275 2821
regina.stupak@vrsa.lt

Vyr. specialistė
Gražina Golubovska

Kultūros, sporto ir turizmo skyrius

Tel. 275 5081
grazina.golubovska@vrsa.lt

Vandentvarkos, atliekų tvarkymo ir visais kitais klausimais - vyr. specialistė
Anžela Stankevič

Šilumos tiekimo daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų administravimo ir elektros tiekimo klausimais - vedėjo pavaduotoja Olia Lukaševič

Vietinio ūkio skyrius

Tel. 275 5073
anzela.stankevic@vrsa.lt



Tel. 273 0285
olia.lukasevic@vrsa.lt

Vyr. specialistas
Andrej Šeško

Architektūros ir teritorijos planavimo skyrius

Tel. 275 0035
andrej.sesko@vrsa.lt

Vyr. specialistė
Marina Zablockaja

Statybos skyrius

Tel. 279 6048
marina.zablockaja@vrsa.lt

Vyr. specialistė
Malgožata Juškevič

Melioracijos klausimais
- vyr. specialistė Danguolė Tamašauskaitė

Technikos ir gyvūlinkystės klausimais - vyr. specialistė Regina Dzilbo

Žemės ūkio skyrius

Tel. 272 5299
zus@vrsa.lt

Tel. 272 6319
danguole.tamasauskaite@vrsa.lt

Tel. 272 606
regina.dzilbo@vrsa.lt

Vyr. specialistė
Jadvyga Pocej

Investicijų skyrius

Tel. 210 9687
jadvyga.pocej@vrsa.lt

Vyresn. specialistė
Liucija Zacharko

Civilinės metrikacijos skyrius

Tel. 275 8939
liucija.zacharko@vrsa.lt

Vyr. specialistė
Gražina Butovič

Vaikų teisių apsaugos skyrius

Tel. 275 0556
grazina.butovic@vrsa.lt

Vyr. specialistė
Džaneta Petkevič

Viešųjų pirkimų skyrius

Tel. 275 4206
dzaneta.petkevic@vrsa.lt

Keleivinio transporto klausimais - vyresn. specialistė
Regina Kazakauskienė

Skyriaus vedėjas
Tadeuš Buiko

Viešosios tvarkos skyrius

Tel. 277 8297


Tel. 275 3147
tadeus.buiko@vrsa.lt













































Asmenys, norintys užsiregistruoti pas Savivaldybės skyrių vedėjus bei specialistus, gali tai padaryti savivaldybės darbo laiku (pirmadieniais - ketvirtadieniais 7.30-11.30 val., 12.15-16.30 val., penktadieniais 7.30-11.30 val., 12.15- 15.15 val.)


Grįžti
Shadow up