kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Zujūnų seniūnaitijos

 Naujų seniūnaičių rinkimų grafikas

Seniūnaitijos pavadinimas

Seniūnaitijos teritorija

Seniūnaičių rinkimų data ir laikas

Seniūnaičių rinkimų vieta

Čekoniškių

Čekoniškių k., Šilėnų k., Leičių k., Prapuolų k., Virbeliškių k., Mozūriškių k., Naujosios Rėvos k.

2019-09-05
17.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Koplyčninkių

Koplyčininkų k., Vaivadiškių k., Karveliškių k., Girulių k., Naujosios k.

2019-09-10
17.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Papiškių

Papiškių k.

2019-09-12
17.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Gudelių

Gudelių k., Salotės k., Raišių k., Dvarykščių k.

2019-09-17
17.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Gelažių

Geležių k., Maskoliškių k., Balandiškių k., Pūstalaukio k., Pilikonių k., Medžiakalnio k., Lapaučiškių k., Bagdaniškių k., Augustų k., Medvediškių k.

2019-09-19
nuo 14.00 iki 19.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Bieliūnų

Bieliūnų k., Užlandžių k., Smiglių k., Pasenių k., Griovių k., Vilkeliškių k., Naujakiemio k., Platiniškių k., Kriaučiūnų k., Vaičiūniškių k.

2019-10-01
nuo 14.00 iki 19.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Antežerių

Antežerių k.

2019-10-08
nuo 14.00 iki 19.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Zujūnų

Zujūnų k.

2019-10-10
nuo 14.00 iki 19.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Gineitiškių

Gineitiškių k., Pašilaičių k.

2019-10-15
nuo 14.00 iki 19.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Buivydiškių

Buivydiškių k.

2019-10-17
nuo 14.00 iki 19.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

 Kandidatų sąrašas



 


Seniūnaitijų pavadinimai

Kaimai, gatvės

Naujai išrinkti seniūnaičiai

Buivydiškių

Buivydiškių k.

Jolanta Mickuvienė

Gineitiškių

Gineitiškių, Pašilaičių k.

Kristina Stefanovič

Antežerių

Antežerių k.

Janina Naus

Zujūnų

Zujūnų k.

Danuta Toločkienė 

Čekoniškių

Čekoniškių k., Šilėnų k., Leičių k., Prapuolų k., Virbeliškių k., Mozūriškių k., Naujosios Rėvos k., Samanynės k., Saidžių k., Sviliškių k. 

Gžegož Buinovski 

Koplyčninkų

Koplyčninkų k., Vaivadiškių k., Karveliškių k., Girulių k., Naujosios k., Papiškių k.

Olga Griškevič

Gelažių

Geležių k., Maskoliškių k., Balandiškių k., Pūstalaukio k., Pilikonių k., Medžiakalnio k., Lapaučiškių k., Bagdaniškių k., Augustų k., Medvediškių k.- vyks gyventojų susirinkimas 

Danuta Radulevič

Bieliūnų

Bieliūnų k., Užlandžių k., Smiglių k., Pasienių k., Griovių k., Dvarykščių k., Salotės k., Vilkeliškių k., Raišių k., Naujakiemio k., Gudelių k., Platiniškių k., Kriaučiūnų k., Vaičiuniškių k.

Marek Žukovskij 

 

Išplėstinės seniūnaičių sueigos protokolas

Grįžti
Shadow up