kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sudervės seniūnaitijos

Naujų seniūnaičių rinkimų grafikas 

Seniūnaitijos pavadinimas

Seniūnaitijos teritorija

Seniūnaičių rinkimų data ir laikas

Seniūnaičių rinkimų vieta

Naujai išrinkti seniūnaičiai

Seniūnaičių išrinkimo data

Dambriškių

Dambriškių k., Purviškių k.

2019-09-17
17.00 val.

Vilniaus g. 25,
Sudervės k., Sudervės seniūnija

Stanislav Bakšanskij

2019-09-17

Vaigeliškių

Vaigeliškių k., Jurkiškių k., Geležių Antakalnių k.

2019-09-19
17.00 val.

Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija

Alina Michalkevič

2019-09-19
Buiniškių Buiniškių k., Klevinų k., Žemagulių k. 2019-10-01
17.00 val.
Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija Helena Olechnovič  2019-10-01 
Grikienių Grikienių k., Vydautiškių k. 2019-10-03
17.00 val.
Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija Martynas Motuzas  2019-10-03 
Užulaukių Užulaukio k., Užuežerės k., Lauryniškių k., Vabalių k., Minčiškių k. 2019-10-08
17.00 val.
Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija Gražina Stankevič  2019-10-08 
Putiniškių Putiniškių k., Riešės vs., Izabelinės k. 2019-10-10
17.00 val.
Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija Česlav Voitkevič   2019-10-10
Kasmiškių Kasmiškių k., Padvarių k., Pylimų k., Šiurmionių k.,  Elniakampio k., Sidaronių k., Bubų k., Geležių k. 2019-10-15
17.00 val.
Vagelės 1-oji g. 1, Rastinėnų k., Sudervės sen. (Rastinėnų šokių salė)    
Beržiškių Beržiškių k., Mikališkių k.,  Pakonių k.

2019-10-17 14.00-19.00 val.

Vagelės 1-oji g. 1, Rastinėnų k., Sudervės sen. (Rastinėnų šokių salė)    
Rastinėnų Rastinėnų k. 2019-10-24 14.00-19.00 val. Vagelės 1-oji g. 1, Rastinėnų k., Sudervės sen. (Rastinėnų šokių salė)    
Sudervės Sudervės k. 2019-10-31 14.00-19.00 val. Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija    

Kandidatas į seniūnaičius Dambriškių seniūnaitijoje - Stanislav Bakšanskij;
Kandidatas į seniūnaičius Vaigeliškių seniūnaitijoje - Alina Michalkevič;
Kandidatas į seniūnaičius Buiniškių seniūnaitijoje - Helena Olechnovič;
Kandidatai į seniūnaičius Grikienių seniūnaitijoje - Martynas Motuzas, Dana Brazis;
Kandidatas į seniūnaičius Užulaukių seniūnaitijoje - Gražina Stankevič;
Kandidatas į seniūnaičius Putiniškių seniūnaitijoje - Jolanta Maksimovič, Česlav Voitkevič;
Kandidatas į seniūnaičius Kasmiškių seniūnaitijoje - Jadvyga Jodeliuk;
Kandidatas į seniūnaičius Beržiškių seniūnaitijoje - Marjan Michalkevič.

 


 

Seniūnaitijų pavadinimai Kaimai, gatvės Išrinkti seniūnaičiai
Dambriškių Dambriškių k., Purviškių k. Stanislav Bakšanskij
Putiniškių Putiniškių k., Riešės vs., Izabelinės k. Vladislav Vyšedvorskij
Vaigeliškių Vaigeliškių k., Jurkiškių k., Geležių Antakalnių k. Alina Michalkevič
Užulaukių Užulaukio k., Užuežerės k., Lauryniškių k., Vabalių k., Minčiškių k. Gražina Stankevič
Sudervės Sudervės k. Beata Daniševska
Buiniškių Buiniškių k., Klevinų k., Žemagulių k. Helena Olechnovič
Rastinėnų Rastinėnų k. Justina Pavliun
Beržiškių Beržiškių k., Mikališkių k.,  Pakonių k. Josif Sokolovskij
Kasmiškių Kasmiškių k., Padvarių k., Pylimų k., Šiurmonių k., Elniakampio k., Sidaronių k., Bubų k., Geležių k. Jadvyga Jodeliuk
Grikienių Grikienių k., Vydautiškių k.  Dana Brazis

 

Išplėstinės seniūnaičių sueigos protokolas


Grįžti
Shadow up