kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Juodšilių seniūnaitijos

 

Seniūnaitijos pavadinimas

Gatvės įeinančios į seniūnaitiją

Išrinktų seniūnaičių vardas pavardė

Išrinkimo data

El. pašto adresas

Miškinių

Miškinių k., S/B, „Juodšiliai“, Miškinių k.

Rinkimai 2019-10-08 neįvyko 

Pakartotiniai rinkimai vyks 2019-12-11 17.00 val.
Juodšilių seniūnijos pastate (Mokyklos g. 9, Juodšilių k.)

miskiniu@seniunaitija.vrsa.lt

Baltosios Vokės

Baltosios Vokės g., Durpių g.,  Šilo g., Slėnio g., Juodšilių k.

Renata Černiak  2019-10-08 juodsiliu.batosios.vokes@seniunaitija.vrsa.lt 

Mykolo Sopočkos

Mykolo Sopočkos g., Pergalės g., Ežerų g., Žalioji g., Juodšilių k.

Irena Averkienė  2019-10-08  mykolo.sopockos@seniunaitija.vrsa.lt 

Šv. Uršulės

Šv. Uršulės g., Anos Krepštul g., Žemaičių g., Pušų g., Juodšilių k.

Danuta Pavliukovič  2019-10-08  sv.ursules@seniunaitija.vrsa.lt 

Reisleravos

Reisleravos g., Mokyklos g., Miško g., Šaltinio g., Juodšilių k.

Česlav Kazinec  2019-10-08   reisleravos@seniunaitija.vrsa.lt

A. Mickevičiaus

Parko g., Vingio g., Tylioji g., A. Mickevičiaus g., Juodšilių k.

Mečislav Baranovskij  2019-10-08  juodsiliu.a.mickeviciaus@seniunaitija.vrsa.lt 

Miško

Miško g. 2, 4, 6, 15 Valčiūnų k.

Lucija Bianuševič  2019-10-09  misko@seniunaitija.vrsa.lt 

Prūdiškių

S/B Prūdiškės“, Kelmytės vs., Rodos k.,Prūdiškių k.

Tadeuš Voronovič  2019-10-09  prudiskiu@seniunaitija.vrsa.lt 

Dusinėnų

Užupio g., Pakalnės g., Saulėtekio g., Dusinėnų g., Dusinėnų k., Baraškų k.,  Šiaudinės k.

Marija Marcynkevič  2019-10-09  dusinenu@seniunaitija.vrsa.lt 

Melioratorių

S/B Melioratorius“, Dusinėnų k.

Dmitrij Tinčurin  2019-10-09  melioratoriu@seniunaitija.vrsa.lt 

Stoties

S/B „Valčiūnai“, Stoties g., Žemutinė g., Aušros g., Valčiūnų k.

Vladislava Kuklienė 2019-10-09   stoties@seniunaitija.vrsa.lt

Draugystės pirmoji seniūnaitija

Draugystės g. 1, 2, 3,44, Valčiūnų k. 

Rinkimai 2019-10-09 neįvyko 

Pakartotiniai rinkimai vyks 2019-12-11 17.30 val.
Valčiūnų gimnazijos salėje (Draugystės g. 17, Valčiūnų k.) 
  

draugystes.pirmoji@seniunaitija.vrsa.lt 
Draugystės antroji seniūnaitija

Draugystės g. 5, 7, Valčiūnų k.

Oleg Tabačkov  2019-10-10  draugystes.antroji@seniunaitija.vrsa.lt  
Valčiūnų antroji seniūnaitija

Geležinkeliečių g. 3, 5, 7, 9, 11, Valčiūnų k.

Danuta Rumianceva  2019-10-10  valciunu.antroji@seniunaitija.vrsa.lt 
Valčiūnų pirmoji seniūnaitija

Sostinės 11, 20, 22, Valčiūnų k. Geležinkeliečių g. 8, 10, 12,14, Valčiūnų k.

Česlava Gaidulevič  2019-10-10   valciunu.pirmoji@seniunaitija.vrsa.lt 
Valčiūnų seniūnaitija 

Geležinkeliečių g. 15, 17, 19, 21, Valčiūnų k.

Rinkimai 2019-10-10 neįvyko  

Pakartotiniai rinkimai vyks 2019-12-11 18.15 val.
Valčiūnų vaikų lopšelyje darželyje (Geležinkeliečių g. 13, Valčiūnų k.)

valciunu@seniunaitija.vrsa.lt

Kandidatas į seniūnaičius Draugystės pirmoje seniūnaitijoje - Ivan Voitechovič;
Kandidatas į seniūnaičius Valčiūnų seniūnaitijoje - Kazimir Voišnis;
Kandidatė į seniūnaičius Miškinių seniūnaitijoje - Zofija Cinkovič.

Paskutinis atnaujinimas: 2019-12-04 14:57:21
Grįžti
Shadow up