kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Darbuotojų informacija
Taryba Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją

VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS VEIKLOS REGLAMENTAS


Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2019-2023 metų kadencijos tarybos narių visuomeninių padėjėjų sąrašas


Vilniaus rajono savivaldybės Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos Tarybos narių priėmimo laikas Vilniaus rajone


Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Merė Marija Rekst
marija.rekst@vrsa.lt
Rodyti 301 852750987
Mero pavaduotojas Robert Komarovski
robert.komarovski@vrsa.lt
Rodyti 301 852735185
Mero pavaduotoja Teresa Demeško
teresa.demesko@vrsa.lt
Rodyti 301 852735185
Tarybos narys Algis Vaitkevičius
algis.vaitkevicius@vrsa.lt
Rodyti +37068227551
Tarybos narys Ana Miliuškevič
ana.miliuskevic@vrsa.lt
Rodyti +37067710285
Tarybos narys Anton Feliks-Stankevič
anton.feliks-stankevic@vrsa.lt
Rodyti +37061862504
Tarybos narys Artūras Želnys
arturas.zelnys@vrsa.lt
Rodyti +37068606906
Tarybos narys Edita Klimaševskaja
edita.klimasevskaja@vrsa.lt
Rodyti +37067432416
Tarybos narys Edmund Šot
edmund.sot@vrsa.lt
Rodyti +37067837595
Tarybos narys Elvyra Lepilova
elvyra.lepilova@vrsa.lt
Rodyti +37067388659
Tarybos narys Gediminas Kazėnas
gediminas.kazenas@vrsa.lt
Rodyti +37069947595
Tarybos narys Gintaras Karosas
gintaras.karosas@vrsa.lt
Rodyti +37069830925
Tarybos narys Gražina Tamašauskienė
grazina.tamasauskiene@vrsa.lt
Rodyti +37067534572
Tarybos narys Irena Aniukštienė
irena.aniukstiene@vrsa.lt
Rodyti +37065217493
Tarybos narys Irena Karpavičienė
irena.karpaviciene@vrsa.lt
Rodyti +37065622588
Tarybos narys Janina Šokaitienė
janina.sokaitiene@vrsa.lt
Rodyti +37065627500
Tarybos narys Jonas Vasiliauskas
jonas.vasiliauskas@vrsa.lt
Rodyti +37068648614
Tarybos narys Kristina Boroško
kristina.borosko@vrsa.lt
Rodyti +37069873720
Tarybos narys Liudas Kaškonas
liudas.kaskonas@vrsa.lt
Rodyti +37061882244
Tarybos narys Lucijana Binkevic
lucijana.binkevic@vrsa.lt
Rodyti +37068226117
Tarybos narys Marliena Paškovska
marliena.paskovska@vrsa.lt
Rodyti +37067599311
Tarybos narys Miroslava Klim
miroslava.klim@vrsa.lt
Rodyti +37068298932
Tarybos narys Robert Duchnevič
robert.duchnevic@vrsa.lt
Rodyti +37060052183
Tarybos narys Stanislav Adamaitis
stanislav.adamaitis@vrsa.lt
Rodyti +37061839104
Tarybos narys Stanislav Zajankovski
stanislav.zajankovski@vrsa.lt
Rodyti +37068714892
Tarybos narys Tadeuš Andžejevski
tadeus.andzejevski@vrsa.lt
Rodyti +37067941196
Tarybos narys Tadeuš Orševski
tadeus.orsevski@vrsa.lt
Rodyti +37069826908
Tarybos narys Tatjana Markova
tatjana.markova@vrsa.lt
Rodyti +37061862511
Tarybos narys Vaidas Augūnas
vaidas.augunas@vrsa.lt
Rodyti +37061541906
Tarybos narys Viktor Bojarovič
viktor.bojarovic@vrsa.lt
Rodyti +37060704622
Tarybos narys Zigmont Ždanovič
zigmont.zdanovic@vrsa.lt
Rodyti +37068450632
Tarybos sekretorė Elžbieta Jankovska
elzbieta.jankovska@vrsa.lt
318 852755079
Paskutinis atnaujinimas: 2019-08-20 22:00:11
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Shadow up