kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Šiandien, kovo 12 d., Specialiame Vyriausybės posėdyje nuspręsta, kad nuo kovo 13 d. rekomenduojama, o nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo įstaigos.

Graži tu, mano brangi tėvyne,
Šalis, kur miega kapuos didvyriai:
Graži tu savo dangaus mėlyne!
Brangi: tiek vargo, kančių prityrei.”

Maironis

Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis įgyvendinant projektą „Lietuva brangi – mano Tėvyne“ vykdo įvairias veiklas, parodas, šventes ir renginius. Vienas iš jų – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio minėjimas. Kovo 10 d. pakiliai nusiteikę visi kartu sugiedojome Lietuvos valstybės himną. Renginio metu kiekviena grupė džiugino savo pasirodymais, šypsenomis ir noru vis kitaip išsakyti ir parodyti, kas mums yra Lietuva, kodėl ji mums yra brangi. Vaikai šoko lietuvių ir lenkų liaudies šokius, deklamavo eiles ir dainavo dainas apie Tėvynę. Viso minėjimo metų skambėjo Maironio žodžiais sukurtas eilėraštis ,,Lietuva brangi”.

Kovo 11 dieną Lietuva švenčia Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tą dieną prieš 30 metų Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą. Taip šalis susigrąžino valstybingumą ir tapo lygiateise pasaulio valstybių bendrijos nare.

2020 m. kovo 4 d. Pagirių gimnazijoje vyko dailės olimpiados rajono etapas. 26-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados tema: „Lietuvos raudonoji knyga“.

Vienuoliktus metus iš eilės, vasario 27 dieną Nemenčinės vaikų darželis priėmė pačius iškiliausius mažuosius skaitovus iš Vilniaus rajono įstaigų ir pasitiko pavasarį su džiaugsmu ir skambiais eilėraščiais. Nors lauke pasirodė pirmieji saulės spinduliai, ryškiausiai švietė vaikų šypsenos, talentas ir meilė literatūrai. Matėsi jog skaitovų konkursui buvo ruoštasi labai atsakingai, o auklėtojai ir tevėliai gali didžiuodis augindami tokius nuostabius vaikus.

Kovo 3 d. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos I G klasės mokiniai – projekto MEPA entuziastai – išmėgino jėgas „Europos pinigų viktorinos“ nacionaliniame finale. Europos pinigų viktorina – šiemet jau trečią kartą visoje Europoje vykstantis konkursas, skirtas 13-15 m. amžiaus jaunimo finansinio raštingumo skatinimui. Jame dalyvavo apie 900 mokinių.  Konkursas vyko šalyje vienu metu, pasitelkus virtualią mokymosi platformą „Kahoot“. Nuotoliniu būdu dalyviai turėjo atsakyti į 15 klausimų apie asmeninius finansus ir jų planavimą, skolinimąsi, finansinį sukčiavimą ir kt.

Vasario 27 d. mūsų mokyklos 5-7 klasių mokinių komanda dalyvavo rajoninio projekto „Bendradarbiauti – paprasta, atrasti – stebuklinga“ pirmame etape, kuris vyko Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje. Susitikime dalyvavo trijų mokyklų komandos: Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos komanda „Draugystė – stebuklas“, mokytoja Vanda Voronecka, Nemenčinės Gedimino gimnazijos komanda „Gediminaičiai“, mokytoja Vaida Kurpienė ir Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos komanda „Pelėdžiukai“ su mokytoja Edita Verkovska.

Vasario 27 dieną Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje įvyko pirmasis Nemenčinės lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinio centro tautinių mažumų mokyklų 1-4 klasių mokinių skaitovų konkursas „Žiemos paukštužėlė“, skirtas Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Į renginį sugužėjo ne tik mūsų gimnazijos mažieji skaitovai, bet ir pradinukai su juos ruošusiomis mokytojomis iš Vilniaus rajono Bezdonių J. Slovackio gimnazijos, Eitminiškių pagrindinės mokyklos bei Buivydžių T. Konvickio gimnazijos.

2019 m. gruodžio mėnesį, Rudaminos meno mokyklos dailės klasės mokiniai – Irma Blazarėnaitė II kl., Gabrielė Malevskaitė II kl., Damian Blizniukevič VI kl., Karol Dyšlevič VI kl. (mokytoja Ivona Dakinevič) dalyvavo Tarptautiniame FAI piešinių konkurse „SKRYDŽIO VAKARDIENA IR RYTOJUS“ nacionaliniame ture.

2019 m. gruodžio mėnesį, Rudaminos meno mokyklos mokinės – Gabija Balsytė II kl., Elzė Jaskevičiūtė V kl., Ariana Dovidovič V kl. (vyresn. dailės mokytoja Ivona Dakinevič) dalyvavo Nacionaliniame mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „KELIONĖ LAIKU – ATGIMUSI VILNIAUS ISTORIJA“, skirtame UNESCO pasaulio paveldo Lietuvoje metams.

 1 2 3 4 5 ... 10 ... 20 ... 39 ... 78 ... 155  
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2020     
Balandis
P A T K Pn Š S
  0102030405
0607
08
09101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Artimiausi renginiai
Šiuo metu artėjančių įvykių nėra

Video medžiaga
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up