kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, primenanti istorinius 1991-ųjų sausio įvykius – kovą už šalies laisvę ir paaukotas piliečių gyvybes. Kaip ir kasmet, šią dieną Vilniaus rajono švietimo, kultūros, socialinės ir kitos įstaigos organizavo renginius, skirtus kovai už laisvę atminti ir pagerbti. Simboliškai įstaigų languose ne tik įsižiebė atminimo liepsnelės, bet ir žydėjo neužmirštuolės.

Lapkričio mėnesį Vilniaus r. Rukainių gimnazijos 2c klasės mokinė Goda Chadarovič (mokytoja Rasa Barkovienė), 3c klasės mokinė Gabrielė Šuškevičiūtė, 4c klasės mokinės Laura Chadarovič ir Sirmantė Noreikytė (mokytoja Nijolia Balcevič) dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių nuotraukų parodoje-konkurse „Augink atsakingai ir smagiai“, kurį organizavo Vilniaus Antakalnio progimnazija.

2018 m. sausio 3 d. Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje vyko gerosios bibliotekų darbo patirties sklaidos seminaras, kurį organizavo Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Genovaitė Karvelienė ir Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos bibliotekos vedėja Irena Fedorovič Vasilevska. Rajono mokyklų bibliotekininkės susirinko pasidalinti patirtimi, pasimokyti ko nors naujo iš kolegių, aptarti naujų darbų. Seminare gerosios patirties pavyzdžiais dalinosi Pagirių, Marijampolio Meilės Lukšienės, Nemenčinės Konstanto Parčevskio, Rudaminos ,,Ryto“, Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijų ir kitų mokyklų bibliotekininkės.

Vaidotų mokyklos-darželio „Margaspalvis aitvarėlis“ mokiniai gražiai ir turiningai laukė gražiausių metų švenčių. Mokyklos-darželio bibliotekininkė Elžbieta vaikams sugalvojo projektą „Paskaitykime apie Kalėdas“, parengė knygų apie Kalėdas parodėlę, surengė loteriją.

Adventas – susikaupimo, laukimo ir susitaikymo metas. Maži ir dideli trokšta meilės bei šilumos. Kalėdos yra tikriausios tuomet, kai jas švenčiame dovanodami meilę tiems, kam jos labiausiai reikia. Tad gruodžio mėnesį Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos socialinė pedagogė Aida Lukšienė ir gimnazijos mokinių taryba bendruomenei pasiūlė prisijungti prie Kalėdinės akcijos „Šilumos kibirkštėlė“. Savo širdies šiluma nusprendėme pasidalinti su našlaičiais iš Vilniaus r. Geisiškių kaimo šeimos ir vaiko gerovės centro, Maišiagalos miestelio vienišais senoliais, paremti nuspręsta ir beglobių gyvūnų prieglaudą.

Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija ir šiais metais kvietė dalyvauti Europos atliekų mažinimo savaitėje. Šių metu šūkis – „SUTEIK NAUJĄ GYVENIMĄ“. Aplinkos ministerija – tarptautinio projekto European Week for Waste Reduction renginių koordinatorė mūsų šalyje. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija dalyvavo nacionalinėje akcijoje ir prisidėjo prie atliekų mažinimo Europoje.

Nemenčinės Gedimino gimnazijoje gruodžio mėnesį IV G klasių mokiniai dalyvavo saviraiškos ir vidinės motyvacijos atskleidimo mokymuose. Įmonės „Investuok į save“ lektorius Valdemaras Chmielevskis aptarė mokiniams gyvenimo vertybių, motyvacijos, įsitikinimų, laiko planavimo ir tikslo siekimo procesų pagrindus. Išdėstė kasdienio elgesio, atliekamų darbų svarbą žmogaus prasmingo gyvenimo kelyje. Paaiškino, kad kiekvienas žmogus, norintis būti patenkintas savo gyvenimu, turėtų kelti pozityvius tikslus. O keliami tikslai turėtų remtis asmenybės vertybėmis ir vidine motyvacija.

Šalies mokinius Pasaulinė pašto sąjunga (PPS) ir Lietuvos paštas kviečia dalyvauti tarptautiniame jaunimo epistolinio rašinio konkurse. Viso pasaulio vaikai šiemet kviečiami pasvarstyti, kokią žinią gali nešti laiku keliaujantis laiškas. 47-ą kartą PPS rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema: „Įsivaizduok, kad esi laiškas, keliaujantis laiku. Ką norėtum pranešti savo skaitytojams?“ 

Gruodžio 20 dieną bibliotekoje vyko Kalėdinis renginys „Prie baltos Kalėdinės staltiesės“.

Labai džiaugėmės gruodžio 5 d. sulaukę mūsų gimnazijoje garbingo svečio – Lietuvos prozininko, gamtininko, fotografo, aplinkosaugininko, radijo laidų vedėjo Selemono Paltanavičiaus.

 1 ... 16 ... 33 ... 42 ... 46 ... 50 51 52 53 ... 70 ... 139  
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2019     
Spalis
P A T K Pn Š S
 010203040506
07080910111213
14
15
1617181920
21222324252627
28293031   
Artimiausi renginiai
Ivano Subotovič tapybos darbų paroda
2019-10-01
NDKC Dūkštų sk. (Pijorų g. 1, Dūkštų k., Vilniaus r. )
Foto paroda „Mūsų metai, mūsų turtas“
2019-10-01
NDKC Sudervės sk. (Vilniaus g. 25, Sudervės k., Vilniaus r.)
Sendaikčių paroda
2019-10-03
NDKC Rastinėnų sk. (Kasmiškių k., Vilniaus r.)
Edukacinis užsiėmimas vaikams „Rudens spalvos“
2019-10-16
RDKC Mickūnų sk. (Mokyklos g. 6B, Mickūnų k., Vilniaus r.)

Video medžiaga
 
SVEIKINIMAI
Derliaus šventės proga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up