kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1961
faks.: (8-5) 275 1990
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Darbuotojų informacija
Taryba -> Administracijos direktoriaus pavaduotojas
Buhalterinės apskaitos skyrius Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją
Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Vedėjo pavaduotoja Eleonora Skoronkevič
eleonora.skoronkevic@vrsa.lt
Rodyti 411 852755078
Vedėjo pavaduotoja, l. e. vedėjo pareigas Janina Šakevičienė
janina.sakeviciene@vrsa.lt
Rodyti 407 852750095
Specialistė Agata Tankeliun
agata.tankeliun@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyr. specialistė Alicija Adamaitis
alicija.adamaitis@vrsa.lt
Rodyti 205A 852735183
Vyr. specialistė Božena Petkevič
bozena.petkevic@vrsa.lt
Rodyti 429 852750795
Vyresn. specialistė Danuta Blaževič
danuta.blazevic@vrsa.lt
Rodyti 306 852778279
Vyr. specialistė Danuta Makovska
danuta.makovska@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyresnioji specialistė Danuta Petrikienė
danuta.petrikiene@vrsa.lt
Rodyti 415 852755063
Vyr. specialistė Danuta Ulevič
danuta.ulevic@vrsa.lt
327 852636004
Vyriausioji specialistė Edita Bobinienė
edita.bobiniene@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyriausioji specialistė Edita Lebedinskaja
edita.lebedinskaja@vrsa.lt
Rodyti 306 852778279
Vyresn. specialistė Gražina Ordo
grazina.ordo@vrsa.lt
Rodyti 411 852755076
Vyr. specialistė Halina Treigis
halina.treigis@vrsa.lt
Rodyti 412 852752291
Vyr. specialistė Ilona Šobot
ilona.sobot@vrsa.lt
Rodyti 327 852636004
Vyr. specialistė Irina Pratkelis
irina.pratkelis@vrsa.lt
Rodyti 412 852752291
Vyresn. finansininkė buhalterė Ivona Petrulevič
ivona.petrulevic@vrsa.lt
Rodyti 415 852755063
Vyr. specialistė Jelena Grigorjeva
jelena.grigorjeva@vrsa.lt
Rodyti 415 852755063
Vyr. specialistė Jelena Lipnevič
jelena.lipnevic@vrsa.lt
Rodyti 429 852109683
Vyr. specialistė Justyna Greitiun
justyna.greitiun@vrsa.lt
Rodyti 205A 852735183
Vyr. specialistė Krystyna Maciulevič
krystyna.maciulevic@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyresn. buhalterė kasininkė Liola Klaus
liola.klaus@vrsa.lt
Rodyti 421 852755076
Finansininkė buhalterė Liudmila Roždestvenskaja
liudmila.rozdestvenskaja@vrsa.lt
Rodyti 421 852755076
Vyr. specialistė Lucija Gradzevič
lucija.gradzevic@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyresn. finansininkė buhalterė Lucija Jurgelevič
lucija.jurgelevic@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyr. specialistė Magdalena Brazis
magdalena.brazis@vrsa.lt
Rodyti 327 852636004
Vyr. specialistė Marija Azarevičienė
marija.azareviciene@vrsa.lt
Rodyti 415 852755063
Vyr. specialistė Olga Voitkun
olga.voitkun@vrsa.lt
Rodyti 420 852751951
Vyr. specialistas Pavel Voitkun
pavel.voitkun@vrsa.lt
Rodyti 412 852752291
Vyresnioji specialistė Regina Petkevič
regina.petkevic@vrsa.lt
Rodyti 429 852750795
Vyr. specialistė Regina Šostak
regina.sostak@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Finansininkė buhalterė Renata Leontjevienė
renata.leontjeviene@vrsa.lt
Rodyti 409 852730162
Vyresn. finansininkė buhalterė Rima Zaveckienė
rima.zaveckiene@vrsa.lt
Rodyti 419 852755069
Vyr. specialistė Svetlana Jurgelevičienė
svetlana.jurgeleviciene@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyresn. specialistė Vladislava Jaglinska
vladislava.jaglinska@vrsa.lt
Rodyti 418 852751737
Vyr. specialistė Zita Dorofej
zita.dorofej@vrsa.lt
Rodyti 429 852750795
Vaiko priežiūros atostogose Marta Devėnienė
marta.deveniene@vrsa.lt
Rodyti
Paskutinis atnaujinimas: 2019-01-20 22:00:07
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 

Marija Rekst

Telefonas
(8-5) 2750987

 

 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2019     
Sausis
P A T K Pn Š S
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21
222324252627
28293031   
Artimiausi renginiai
Viktoro ir Jurgitos Kutkų tapybos ir šiaudinių sodų paroda
2019-01-07
NDKC Dūkštų sk. (Pijorų g. 1, Dūkštų k., Vilniaus r.)
Foto nuotraukų paroda „Nepakartojamas tėvynės grožis“
2019-01-11
NDKC Sužionių sk. (Žalioji g. 5, Sužionių k., Vilniaus r.)
Bezdonių darželio auklėtinių rankdarbių paroda „Snaigių karpiniai“
2019-01-20
NDKC Bezdonių sk. (Geležinkelio g. 15, Bezdonys, Vilniaus r.)
Šventinis renginys Kalvelių bendruomenei ,,Hej, kolęda, kolęda“
2019-01-25
RDKC Kalvelių sk. (Mokyklos g. 8, Kalvelių k., Vilniaus r.)
Pramoginis koncertas „Žiemos nuotaikos“
2019-01-26
NDKC Veriškių sk. (Dvarvietės g. 10, Sužionių sen., Vilniaus r.,)

Video medžiaga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up