kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Jis ateina, šventasis ateina iš dangaus! Linksma Kalėdų Senelio diena Rudaminoje

Kas vyko Rudaminoje?! Gruodžio 8 d., sekmadienio popietę Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre vyko tradicinė Kalėdų Senelio šventė „Mikołajki“.


Salė negalėjo sutalpinti visų, kurie norėjo susitikti su Kalėdų Seneliu. Šį kartą atėjo apie 300 vaikų. O Kalėdų Senelio padėjėjų brigada paruošė susirinkusiems gausybę žaidimų. Kalėdų Senelis pasiėmė vaikus su savimi į magišką kelionę. Jis paprašė mažylių padėti jam surasti dovanų maišą, kurį jis kažkur pametė. Jie klajojo po daugelį kraštų. Pirmiausia kelionė mūsų klajūnus nuvedė į Disneilendą, kur jie susitiko su Mickey Mousu. Jis su vaikais sušoko detektyvų šokį. Tuomet keliautojus stebuklingas balionas nunešė į Antarktidos žemę. Ten vaikai šoko gražų šokį su pingvinais. Magiška kelionė visus nuvedė į Ledo kraštą, kur gyvena Elza. Jos padėdami vaikai padarė sniego senį. Pagaliau linksmi keliautojai atvyko į Afriką, kur Kalėdų Seneliui pavyko surasti pamestą dovanų maišą. Šioje be galo įdomioje kelionėje vaikus lydėjo ir pasakų personažai – didžiulis šuo, baltas lokys ir vilkas.

Susitikimo su Kalėdų Seneliu, kuris yra vaikų draugas, jų globėjas ir geradaris, pabaigoje visi maži vaikai gavo dovanų, o juose – kažką skanaus visiems! Be maišo, pilno siurprizų, Kalėdų Senelis su savimi atsinešė ir daug šypsenų, kurias dovanojo visiems susirinkusiems.

Džiaugsmo ir potyrio vakaras pasibaigė gražiai papuoštos eglutės, įrengtos aikštėje šalia Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro, įžiebimu. Kalėdų eglutę papuošti padėjo seniūnijos, RDKC, Vilniaus rajono centrinės bibliotekos darbuotojai bei Rudaminos gyventojai. Įžiebti eglutę Kalėdų Seneliui padėjo Rudaminos seniūnijos seniūnas Juzef Šatkevič. „Tegul Tas, kurio atėjimo laukiate, dovanos Jums ir Jūsų šeimoms sveikatą, džiaugsmą ir dovanas“, – visiems Rudaminos gyventojams ir svečiams palinkėjo seniūnas.

Į šventę Rudaminoje atvyko taip pat svečiai iš Košalino (Lenkija). Tai buvo verslininkai: Ignacy Chšanovski, Zenon Lenkevič ir Bronislav Olenkovič.

Šią nepaprastai linksmą šventę vaikams organizavo Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras. Vaikus linksmino animatoriai – Božena Sosnovska ir Evelina Svorobovič. Šventės vedėjos vaidmenį atliko Karolina Petrusevič.

 

Tekstas ir nuotr.: Andžej Aškelovič

Shadow up