Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Salės futbolo varžybos Vilniaus rajono merės taurei laimėti

Gruodžio 14-15 dienomis Nemenčinėje vyko salės futbolo varžybos, skirtos Vilniaus rajono merės taurei laimėti.

Gruodžio 14 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje ir Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje vyko vyrų salės futbolo varžybos, kuriose dalyvavo šešios komandos: „Nemenčinė“, „Didžiosios Kabiškės“, „Mostiškės“, „Kalveliai“, „Rudamina“ ir „Paberžė“.

Turnyro metu vyravo draugiška atmosfera ir netrūko įvarčių. Trečią vietą užėmė „Rudamina“, įveikusi „Didžiųjų Kabiškių“ žaidėjus rezultatu 7:1. Finale susitiko „Kalvelių“ ir „Mostiškių“ komandos. Rezultatu 4:1 turnyro nugalėtojais tapo „Mostiškių“ futbolininkai.

REZULTATAI

Gruodžio 15 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko moterų salės futbolo varžybos, kuriose dalyvavo trys komandos, dėl to nebuvo pralaimėjusiųjų. Trečią vietą užėmė Bezdonių komanda, antrą vietą – MFK „Nemenčinė“, o pirmoji vieta atiteko MFK Vilniaus „Žalgiris“.

REZULTATAI

Turnyrų metų vyravo šventinė nuotaika. Kiekviena dalyvavusi komanda buvo apdovanota futbolo kamuoliais, o prizininkai – Vilniaus rajono merės taurėmis ir medaliais. Sveikiname nugalėtojus!