kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus pasienio rinktinėje tęsiamas profesinis veiklinimas

Ketvirtadienį į Vilniaus pasienio rinktinę su pasieniečio profesija susipažinti atvyko mokiniai iš  Nemenčinės Gedimino gimnazijos ir Kyviškių pagrindinės mokyklos. Abiejų švietimo įstaigų ugdytiniai dalyvavo Vilniaus pasienio rinktinės organizuotame atvirukų konkurse ir laimėjo prizines vietas.


Kyviškių pagrindinės mokyklos mokinys – V. Šablovskis užėmė III-ąją vietą pirmoje amžiaus grupėje, o Ugnė Palavinkaitė, Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinė, III-ąją vietą antroje amžiaus grupėje. Šiems mokiniams buvo  įteiktos padėkos ir VSAT suvenyrai.

Taip pat, vizito metu, mokiniai supažindinti su kasdieniu pasieniečio darbu, pagrindinėmis veiklomis, vidaus tvarka. Labiausiai jaunuoliai nekantravo pamatyti tarnybinius keturkojus ir jų atliekamus veiksmus. Kinologinės veiklos skyriuje buvo aprodytos tarnybinės patalpos, kuriose vyksta užsiėmimai bei pademonstruota vaizdo medžiaga apie kinologų darbą. Net ir papasakojus apie šios profesijos sunkumus ir galimus iššūkius, dauguma jaunuolių pasisakė, kad ateityje planuoja tapti pasieniečiais kinologais. Tokių organizuojamų susitikimų Vilniaus pasienio rinktinėje metu, mokiniai skatinami ugdytis profesinę motyvaciją bei planuoti būsimą karjerą.

Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai džiaugiasi aktyviu jaunuolių dalyvavimu ir domėjimusi pasienio pareigūno profesija bei dėkoja Nemenčinės Gedimino gimnazijos ir Kyviškių pagrindinės mokyklos administracijai ir mokytojoms, kurios prisideda prie jaunimo skatinimo aktyviai dalyvauti  pasieniečių organizuojamose veiklose.

Tekstas: Dovilė Sabaliauskienė
Foto:
VSAT prie LR VRM Vilniaus pasienio rinktinė

Shadow up