kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame dalyvauti kraujo donorystės akcijoje

Š. m. vasario 17 d. (pirmadienį) 10-14 val. Nacionalinio kraujo centro atstovai po poros metų pertraukos atvyks į Vilniaus rajono savivaldybę su prasminga kraujo donorystės iniciatyva ir kviečia visus galinčius tapti kraujo donorais.


Visi galintys ir norintys padovanoti kraujo bus laukiami Vilniaus rajono savivaldybės administracinio pastato Mažojoje salėje (210 kab.), adresu Rinktinės g 50, Vilnius.

Nacionalinis kraujo centras primena, kad kraujo donorais gali būti sveiki asmenys nuo 18 iki 65 metų amžiaus, savanoriškai duodantys kraujo ar jo sudėtinių dalių. Vyresni kaip 65 metų asmenys gali duoti kraujo tik turint donorystės įstaigos gydytojo kasmet išduodamą leidimą. Žmogaus kūno masė turi būti ne mažesnė nei 50 kilogramų.

Daugiau informacijos apie kraujo donorystę galite rasti čia.

Šiemet Vilniaus rajono savivaldybėje Nacionalinio kraujo centro organizuojama kraujo donorystės akcija vyks jau 4-ą kartą. 2018 m. Savivaldybėje vykusioje akcijoje kraujo padovanojo 21 asmuo, tarp kurių buvo ir ne pirmą kartą kraujo donorystės akcijoje dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst.

Kviečiame būti pilietiškais ir padovanoti kraujo! Kuo daugiau žmonių sudalyvaus donorystės akcijoje, tuo daugiau šansų išgyventi turės tie, kurių gyvybę palaiko sveikų žmonių dovanoti kraujo lašai.

 

 

Shadow up