kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Naujos prievolės prekybininkams karantino metu

Koronaviruso infekcijai ir toliau sparčiai plintant šalyje, prekybininkams keliami papildomi higienos ir pardavimų ribojimų reikalavimai. Š. m. kovo 26 d. Sveikatos apsaugos ministro ir valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu prekybą vykdantys verslininkai privalo užtikrinti:


- prekybos vietose apsipirkimui naudojamų vežimėlių ir krepšelių valymą ir dezinfekavimą po kiekvieno jų panaudojimo. Jei vežimėlių ir krepšelių saugai užtikrinti papildomai naudojamos kitos priemonės, vežimėlių ir krepšelių valymas ir dezinfekavimas gali būti atliekamas rečiau, bet ne rečiau kaip du kartus per dieną;

- parduotuvėms ir kitoms prekybos vietoms 1 gyventojui vieno apsipirkimo metu galima parduoti ne daugiau kaip 50 medicininių kaukių ir ne daugiau kaip 1 litrą dezinfekcinio skysčio (jei taros talpa mažesnė nei 1 litras, galima parduoti kelis taros vienetus, kurių bendra talpa ne didesnė kaip 1 litras).

Užsiimantiems mažmenine prekyba iš mobiliųjų parduotuvių, draudžiama mažmeninę prekybą vykdyti arčiau nei 500 metrų atstumu nuo socialinės globos įstaigų.

Asociatyvi nuotrauka: pixabay.com

Shadow up