kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos kviečiamos užpildyti anketą ir tapti labiau pasiekiamomis jaunimui

Vilniaus rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba, siekdama didinti jaunų žmonių užimtumą, nuo š. m. vasario mėnesio renka informaciją apie organizacijas ir jų vykdomas veiklas Vilniaus rajone, prie kurių kviečiami prisijungti 14-29 m. amžiaus asmenys.


Jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos, būreliai, sporto organizacijos, meniniai kolektyvai ir kitos suinteresuotos šalys kviečiamos užpildyti apklausos anketą apie vykdomą veiklą Vilniaus rajone. Anketos duomenys bus skelbiami Vilniaus rajono savivaldybės internetinės svetainės www.vrsa.lt skyriuje „Jaunimui“, srityje „Jaunimo organizacijos“.

Surinktų duomenų dėka Vilniaus rajono jaunimas daugiau sužinos apie vykdomas veiklas jų gyvenamojoje vietovėje, veiklų vykdytojai gaus aktualiausią informaciją ir naujienas iš Vilniaus rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos bei tuo pačiu padidins savo organizacijos žinomumą jaunimo gretose, o Jaunimo reikalų taryba džiaugsis galimybe bendradarbiauti ir susipažinti su veiklų pasiūla Vilniaus rajone.

Jeigu vykdote veiklą, kurioje gali dalyvauti Vilniaus rajono jaunimas, užpildykite anketą: https://forms.gle/xzjAbnUB577oTf5u7.

Surinkta informacija bus naudojama duomenų bazės kūrimo, visuomenės informavimo bei korespondencijos tikslais. Pateikdami apklausos duomenis sutinkate, kad Vilniaus rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba saugiai ir konfidencialiai tvarkytų pateiktą informaciją.

Kviečiame Vilniaus rajono 14-29 m. jaunimą susipažinti su pateikiamu Jaunimo organizacijų sąrašu bei jungtis prie įdomių ir turiningų veiklų!

 

Vilniaus rajono Jaunimo reikalų taryba
Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up