kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Turiningai leidžiame laiką karantino metu. Pasiūlymai ir patarimai

Jau rašėme, kad veiklą pradėjo Vilniaus rajono pagalbos gyventojams koordinavimo grupė, įkurta Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst iniciatyva. Jos pagrindinė užduotis – organizuoti pagalbos teikimą Vilniaus rajono gyventojams ir tiems, kuriems tos pagalbos reikia šiuo neįprastu mums visiems metu.


Savivaldybės svetainėje grupės veiklai sukūrėme atskirą skiltį „Socialinė ir kultūrinė veikla karantino metu“. Ten jau rasite pasiūlymų smagiam laiko leidimui namuose ir konkursus su dovanomis!

Grupė taip pat:

  • skelbs iniciatyvų, idėjų varžytuves, kaip karantino metu tiek gyventojams, tiek moksleiviams prasmingai ir turiningai leisti laiką namuose;
  • organizuos ir koordinuos norinčių prisidėti savanorių fizinių bei juridinių asmenų iniciatyvas, idėjas, pagalbą gyventojams;
  • registruos pagalbos prašančius asmenis;
  • per savanorius teiks pagalbą tiems, kam šiuo metu jos tikrai reikia.

Primename, kad psichologinę ir emocinę paramą karantino metu nuotoliniu būdu teikia Vilniaus rajono pedagoginė psichologinė tarnyba. Konsultacijos telefonu arba el. paštu teikiamos lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis:

rašykite el. paštu: ppt@vrsa.lt

arba skambinkite telefonu:

  • Roman   +370 640 28702
  • Agnieška (8-11 val.)   +370 678 24556
  • Olga (14-17 val.)   +370 645 98853

Jeigu dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos patiriate papildomą psichologinį nerimą, jeigu manote, kad Jums reikia su kažkuo pabendrauti ar prašyti pagalbos – neprivalote likti vieni su savo mintimis ir jausmais – dalinkitės jais su tais, kurie gali padėti. Daugiau informacijos dėl psichologinės ir emocinės paramos rasite čia.

Merė Marija Rekst, grupės įkūrimo iniciatorė, nelikti nuošalyje prašo taip pat Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narius, administracijos, seniūnijų darbuotojus. „Mūsų tiesioginis darbas yra prioritetas būti iniciatyviems, todėl kviečiu prisidėti prie savanorystės idėjų ir tiesiogine pagalba“, – ragina rajono vadovė.

Merė kreipiasi ir į Vilniaus rajono verslą: „Jūsų idėjos, pagalba taip pat reikalingi, nelikite nuošalyje“.


Norinčius ir galinčius padėti kviečiame susisiekti su grupės koordinatoriumi, Vilniaus rajono mero pavaduotoju Robertu Komarovskiu el. paštu robert.komarovski@vrsa.lt arba telefonu +370 671 08 126 ir aptarti kokią konkrečią pagalbą galėtumėte suteikti.

Kviečiame teikti savo idėjas ir jas kartu įgyvendinti. Susitelkime vardan bendro tikslo ir įveikime šį sudėtingą laikotarpį kartu!

Kartu mes stipresni ir galime daugiau!

Saugokite save ir būkite sveiki!


Pastaba: finansinė parama nebus renkama

Shadow up