kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Svarbu: su Nemenčinės miesto teritorija besiribojančių kaimų gyventojai kviečiami atlikti tyrimą dėl koronaviruso

Informuojame, kad nuo rytojaus, balandžio 21 d. Kreivalaužių, Nemenčinės II, Piliakalnio, Pučkalaukio ir Vilkaraisčio kaimų gyventojai kviečiami atlikti tyrimą dėl koronaviruso infekcijos (COVID-19).


Pagal Vyriausybės nutarimą, bus imami mėginiai bei ištirti visi norintys suaugusieji minėtų kaimų gyventojai, atliekant greitąjį serologinį testą bei PGR molekulinį tyrimą. 

Tyrimai bus atliekami mobiliuosiuose punktuose, adresu Nemenčinės g. 149, Pučkalaukis (UAB „Vilnika“ teritorija). Mobilūs punktai dirbs nuo 8 val. iki 20 val.

Atkreipiame dėmesį, kad gyventojai pirmiausia turi skambinti į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808. Svarbu, kad asmenys į mobiliuosius punktus nevyktų nusprendę savarankiškai, o tik sulaukę Karštosios linijos konsultanto leidimo.

Primename, kad gyventojai, kurie neturi galimybės atvykti į mobilius punktus, gali skambinti tel. +370 651 07 007. Savivaldybė užtikrins transportavimo paslaugas.

Siekiant užkirsti kelią galimam infekcijos plitimui už Nemenčinės miesto ribų, aktyviai raginame Kreivalaužių, Nemenčinės II, Piliakalnio, Pučkalaukio ir Vilkaraisčio kaimų gyventojus pasitikrinti dėl COVID-19.

Būkime sąmoningi bei atsakingi už save ir kitus.

Shadow up