Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

XIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos

Š. m. rugsėjo 12 d. Šalčininkuose vyko XIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos. Vilniaus rajoną reprezentavo Nemenčinės miesto, Lavoriškių ir Pagirių seniūnijų sporto komandos, pelniusios teisę atstovauti mūsų savivaldybę š. m. liepos 25 d. vykusiose Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynėse Nemenčinėje. II etapo varžybose susitiko keturių savivaldybių komandos: Vilniaus miesto, Vilniaus, Šalčininkų ir Trakų rajonų.

Vilniaus rajono sportininkai rungėsi 7 sporto šakose ir iškovojo net 7 prizines vietas. Kiekviena iš varžybose dalyvavusių Vilniaus rajono seniūnijų komandų namo parsivežė po medalį.

Nemenčinės miesto seniūnijos vyrų (41+) komandai nebuvo lygių krepšinio 3x3 rungtyje, finale nugalėję Šalčininkų savivaldybės komandą, jie užsitikrino pirmąją vietą bendroje įskaitoje. Lavoriškėčiai namo parsivežė aukso medalius žaisdami parko tinklinį 3x3, o Nemenčinės komanda pasidabino auksu šaškių varžybose.

Kitose rungtyse Vilniaus rajono komandoms sekėsi kiek kukliau. Nemenčinės miesto seniūnijos komanda šachmatų rungtyje iškovojo antrąją vietą. Vyrų krepšinio 3x3 rungtyje (20-40 metų) Pagirių seniūnijos komanda užėmė trečią vietą. Treti liko ir futbolininkai iš Lavoriškių vyrų varžybose 5x5. Žaidynių bronzą parsivežė stalo tenisininkai iš Nemenčinės. Smiginio varžybose Nemenčinės miesto seniūnijos sportininkai liko ketvirti.

Finaliniame žaidynių etape dalyvauja seniūnijų komandos, atrankinėse zonų varžybose užėmusios I–III vietas, išskyrus futbolo bei stalo teniso I-II vietas iškovojusias komandas.

Žaidynių laimėtojai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis. Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vyr. specialistas Karol Pacyna dėkojo visiems už dalyvavimą ir palinkėjo sėkmės laukiančiame paskutiniame etape – pagrindinėse, finalinėse varžybose šalies mastu, kurios vyks rugsėjo 26 d. Palangoje.

Lietuvos seniūnijų žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį. Norima pasiekti, kad šalies gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamosiose vietose, skatinti sporto visiems plėtrą šalies regionuose, puoselėti kūno kultūrą ir mėgėjų sportą, didinti gyventojų fizinį aktyvumą.

Apie Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynes rašėme čia.