kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Informacija apie skaitytojų aptarnavimą Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje ir jos struktūriniuose padaliniuose

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 7 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 29 d. 24:00 val. Lietuvoje paskelbus visuotinį karantiną, atšaukiami visi šiuo laikotarpiu turėję vykti renginiai bibliotekoje, keičiasi skaitytojų aptarnavimo tvarka Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje ir bibliotekos struktūriniuose padaliniuose.


  • Lankytojai į bibliotekos patalpas neįleidžiami.
  • Knygas galima užsakyti internetu adresu https://virvb.libis.lt/content/login.jsp, Centrinės bibliotekos ir struktūrinių padalinių elektroniniais  paštais ir telefonais.
  • Rekomenduojame pirmiausia užsisakyti knygas, gauti patvirtinimą, kad jos paruoštos, ir tik tada eiti į biblioteką.
  • Leidinius grąžinti rekomenduojama vienkartiniame plastikiniame maišelyje.
  • Bibliotekos lankytojai registruojami, prašant nurodyti vardą ir pavardę bei telefono numerį. Lankytojų asmens duomenys saugomi 21 dieną nuo apsilankymo dienos, po to iš karto sunaikinami. 
  • Kviečiame dalyvauti nuotoliniuose projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymuoseNuoroda į projekto „Prisijungusi Lietuva“ svetainę: https://mokymai.vipt.lt/pageidavimas-dalyvauti

Grąžintos knygos bus karantinuojamos 72 valandas.

Pakeitimai priimti atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m. lapkričio 4d.  nutarimą Nr. 1226 „Dėl karantino LR teritorijoje paskelbimo“ ir Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. spalio 23 d. sprendimą Nr. V-2345 „Dėl prekybos, paslaugų teikimo, veiklos laisvalaikio ir pramogų vietose vykdymo būtinų sąlygų“ pakeitimo. 

2.2.6. Draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir fizinis lankytojų aptarnavimas, išskyrus aukšto meistriškumo sporto pratybas, individualius (vienam lankytojui) fizinio aktyvumo užsiėmimus, teikiamus fizinio aktyvumo ar sporto specialisto, instruktoriaus ar fizinio aktyvumo ar sporto specialisto paslaugų teikėjo, taip pat fizinį aptarnavimą bibliotekose, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

 

Primename, kad yra privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, taip pat reguliariai dezifenkuoti rankas. Labai prašome neiti į į biblioteką, jei blogai jaučiatės.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.  

Likime sveiki, saugokime save ir kitus!Inf. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka

Shadow up