kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

VKEM filialo Čekoniškių kaimo verbų ir buities seklyčia kviečia sekti naujienas Facebook paskyroje ir jungtis prie bendrų veiklų

Vilniaus krašto etnografijos muziejaus filialo Čekoniškių kaimo verbų ir buities seklyčia pristato naujus užsiėmimus su šeima ilgiems žiemos vakarams.


Čekoniškių kaimo verbų ir buities seklyčios amatininkė Teresa Michalkevič dalijasi religinių paveikslų, esančių namuose, puošybos tradicija: https://www.facebook.com/cekoniskiuvbs/posts/1640533282774742.

Seklyčios vedėja Janina Norkūnienė pasakoja apie adventinio vainiko žvakių deginimo tradiciją: https://fb.watch/2dTIZ5jNMc/.

VKEM filialo Čekoniškių kaimo verbų ir buities seklyčios facebook paskyroje yra pristatyta virtuali paroda skirta Šv. Mikalojaus dienai (Parodos autorės: tautodailininkės Irena Jodko, Teresa Michalkevič ir Janina Zamara): https://www.facebook.com/cekoniskiuvbs/posts/1642865375874866. Taip pat kviečiame pasižiūrėti video, kuriame VKEM filialo Čekoniškių kaimo verbų ir buities seklyčios vedėja Janina Norkūnienė pasakoja apie seklyčios kolektyvo paruoštą parodą: https://fb.watch/2e5Tx1OsDj/.

 

 

 

Shadow up