kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Virtualus tiltas sujungė Vilniaus pasienio rinktinę

Sunkiausia gyvenime nuspręsti, kuriuos tiltus pereiti, o kuriuos sudeginti. D.Raselas


Vilniaus pasienio rinktinė turėjo galimybę advento popietę praleisti kitaip, prisitaikant prie šių dienų sąlygų, kai visi turime dirbti iš namų.


Trečiąją advento savaitę pradėjus, pirmadienį popiet, VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje vyko virtualus susitikimas su VSAT Religinės bendruomenės darbuotoju Tomu Malaku. Susitikime dalyvavo ir savo giesmes dovanojo Lavoriškių gimnazijos muzikos mokytoja, talentinga atlikėįa Monika Jodko. Susitikimas vyko pokalbių platformoje „Teams“, kur tiesiogiai ir buvo giedamos giesmės.

Lektorius paskaitos metu filosofiškai kalbėjo apie dvasinio atradimo džiaugsmą, retoriškai klausė – kas yra džiaugsmas? Atsakydamas, kad džiaugsmas – tai tam tikra būsena, skirtingas situacijos matymas į tam tikrus dalykus. Skatino prisiminti gyvenimo žmones, su kuriais turėjome gerą laiką, su kuriais mokėmės ir pagalvoti, ką mes šiandien galime iš jų išmokti. Tomas palinkėjo tiesti tiltus į kito žmogaus širdį, į gražesnius gyvenimo etapus, atviresnę širdį – tiesti džiaugsmo tiltus, kuo daugiau suprantant kitą. Tiltas nepastatomas per dieną, tai ilgas procesas, reikalaujantis daug pastangų.

Gražiomis sakralinėmis giesmėmis advento popietę pagyvino muzikiniai Monikos intarpai – „Marijos lopšinė“ ir „Tyli naktis“, atlikta ispanų kalba.

Pozityvumą skleidęs Tomas priminė, kad kiekvienas esame pašaukti mokytis ir turime stengtis net mažuose dalykuose įžvelgti džiaugsmą, prisimenant ir savo įsipareigojimus –  būti ir tapti geresniu vyru (žmona), Lietuvos piliečiu, vairuotojumi, pašalinant visus trukdžius gyvenime.

Laikantis tradicijų, trečiąją laukimo savaitę, Vilniaus pasienio rinktinėje buvo uždegta Piemens žvakė, primenanti pasaulio patirtą džiaugsmą, gimus Kristui. Kassavaitinis žvakių uždegimas reiškia šviesos pergalę prieš tamsą.

Baigdamas paskaitą, Tomas linkėjo gražios, darbingos savaitės ir išlikti „šviesiems”, džiaugėsi, kad turėjome galimybę pabūti kartu, nors ir nuotoliniu būdu.

   

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informacija


Shadow up