kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dvyliktus metus iš eilės Sužionyse pildėsi mažųjų svajonės

Nueinantys 2020 metai buvo išties išskirtiniai, o ir didžiąsias metų šventes šiemet buvome priversti pasitikti labai neįprastai – atskirai nuo giminių, draugų, tik artimiausių žmonių būrelyje. Šios aplinkybės pirmiausiai nuliūdino mažuosius – juk jie labiausiai už visus laukia išsiilgtų kalėdinių stebuklų. Tačiau visas liūdesys ir abejonės išsisklaidė pirmąją šv. Kalėdų dieną, kai Sužionių apylinkėse pasklido žinia: visus mažuosius lanko tikras, išsiilgtas Kalėdų Senelis!


Jau 12-tus metus iš eilės Sužionių seniūnijos vaikai sulaukia stebuklo – pas visus vaikus iki dešimties metų atkeliauja Kalėdų senelis, nešinas maišu kupinu dovanų! Nors šie metai buvo kitokie, akcijos „Stebuklingos šv. Kalėdas kaimo vaikams“ organizatoriai Sužionių bendruomenės nariai džiaugiasi, kad pavyko aplankyti net 192 vaikus! Šį kartą Kalėdų seneliui ant kelių atsisėsti ar patąsyti už žilos barzdos nepavyko. Tačiau net ir pro langą pamatytas geriausias vaikų draugas sukėlė nuoširdžiausiais šypsenas ir išsklaidė net ir niūriausias mintis.

Akcijos iniciatorius ir Sužionių bendruomenės pirmininkas Vladislav Maliuk džiaugėsi, kad šiemet akcija ir vėl pavyko bendraminčių ir geros širdies žmonių dėka. Išradingieji Sužionių bendruomenės nariai, kaip ir kasmet socialiniuose tinkluose paskleidė žinią, kad visi norintys gali prisėti ir paremti šią kilnią akciją, kaimo vaikams dovanodami Kalėdų džiaugsmą.

Prie akcijos prisijungia įmonės, organizacijos, kaimo bendruomenės, užsienyje ir Lietuvoje gyvenantys tautiečiai, kurie nori ir gali prisidėti. Sužionių bendruomenės nariai vėliau už paaukotas lėšas perka dovanas ir nuosavu transportu aplanko visus Sužionių ir gretimuose kaimuose esančius namus, kuriuose auga vaikai iki 10 metų, o Kalėdų senelis per šv. Kalėdas mažuosius nustebina dovanomis ir įžiebia jų širdyse tikėjimą šv. Kalėdų stebuklu.

Visą informaciją ir fotoreportažą apie Kalėdų senelio kelionę po Sužionių apylinkes rasite Sužionių bendruomenės Facebook paskyroje.

 

Nuotraukos: organizatorių

Shadow up