kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Baigėsi Vilniaus pasienio rinktinės aukojimo akcija: geri darbai neišmatuojami

Beveik du mėnesius trukusi VSAT Vilniaus pasienio rinktinės organizuota pagalbos paramos akcija sunkiai besiverčiantiems žmonėms baigėsi. Socialinėms problemoms neabejinga rinktinė surinko ir padovanojo tiek daiktų, kuriems gabenti prireikė net mikroautobuso.


Įspūdingiausi paaukoti daiktai – nauja mėsmalė, patalynė, kuprinė, pusės metro dydžio drambliukas. Vilniaus pasienio rinktinės organizuota akcija į socialines akcijas įtraukė per 50 dalyvių. Akcijos šūkis buvo „Dovanok tai, ką norėtum gauti pats“. Akcijos metu Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai ir darbuotojai aukojo stokojantiems įvairius itin geros kokybės daiktus, rūbus, batus, indus, puodus, keptuves, rankšluosčius ir kt. daiktus, kuriuos dar galima pritaikyti „antram gyvenimui“. Nemaža dalis rūbų yra visiškai nauji, o svarbiausia – tinkami žiemos sezonui.

Kovo 1-ąją, laikantis saugumo reikalavimų dėl karantino,  surinkta daiktų gausa pasiekė nepriteklių patiriančius žmones – viskas perduota dviem globojančiom įstaigom. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centrui atiduoti vaikiški rūbai, žaislai, o visi kiti rūbai, buitiniai prietaisai, namų apyvokos daiktai, tekstilė - Vilties centrui.

Akcijos organizatoriai džiaugiasi, kad visi taip aktyviai dalyvavo, – toks didelis žmonių aktyvumas ir dosnumas iš tiesų maloniai nudžiugino, todėl planuojama panašias akcijas kartoti ir ateityje, tegul gerumas tęsiasi, teigia bendruomenės pareigūnė J. Kondratovič.

Dar kartą dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios iniciatyvos – Jūsų nuveikti geri darbai – neišmatuojami.

 


 VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informacija

Shadow up