kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nuo šiandien savo veiklą atnaujina lauko kavinės, restoranai, barai. Įsigalioja bendravimo pokyčiai paskiepytiems ar persirgusiems

Laisvėjant karantino sąlygoms, nuo šiandien savo veiklą atnaujina lauko kavinės, restoranai ir barai. Taip pat įsigalioja ir bendravimo pokyčiai, susiję su paskiepytų ir persirgusių žmonių tarpusavio kontaktais.


Viešasis maitinimas ir paslaugos 

Atnaujinant veiklą, restoranai, kavinės ir barai gali dirbti lauke nuo 7.00 iki 21.00 valandos. Prie vieno staliuko gali sėdėti ne daugiau nei 2 asmenys, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius.

Taip pat gali veikti ir maitinimo įstaigos, restoranai, kavinės ir barai esantys jūrų ir oro uostų keleivių išvykimo terminaluose.

Nuo  balandžio 22 d. leidžiama nuomoti patalpas asmeninėms šventėms, neviršijant leidžiamo jų dalyvių skaičiaus.


Bendravimo pokyčiai

Paskiepytiems ar COVID-19 persirgusiems asmenims gali būti taikomos švelnesnės karantino režimo priemonės negu kitiems asmenims.

Leidžiami artimi ne daugiau kaip 10 vakcinuotų ar persirgusių asmenų artimi kontaktai, galima rengti asmenines šventes viešose ir privačiose erdvėse bei leidžiama dalyvauti ekskursijose lauke, jei dalyvauja iki 10 paskiepytų ar persirgusių žmonių.

Vakcinuotiems ir persirgusiems asmenims leidžiama lankyti artimuosius sveikatos priežiūros įstaigose ir visose stacionariose socialinių paslaugų įstaigose, šeimynose, grupinio ir bendruomeninio gyvenimo namuose.

Karantinas šalyje pratęstas iki gegužės 31 d. 24.00 val. Palaipsniui švelninant karantiną, nuo balandžio 19 d. duris atvėrė visos parduotuvės, esančios prekybos centruose, kino teatrai ir kino klubai, visos kultūros įstaigos. Sekančiu karantino švelninimo etapu, nuo balandžio 26 d. galės atsidaryti sporto klubai, o nuo gegužės 3 d. bus leidžiama turgaviečių ir kitų viešų prekybos vietų veikla.


 

Nuotr. freepik.com

Shadow up