kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Registruotis vakcinai nuo COVID-19 kviečiami 55 m. ir vyresnio amžiaus gyventojai

Informuojame, kad VšĮ Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje ir Nemenčinės poliklinikoje pradedama registracija 55 m. ir vyresnių asmenų COVID-19 vakcinacijai. Registruotis skiepams taip pat kviečiami virš 65 m. senjorai gyvenantys Vilniaus rajone bei asmenys sergantys lėtinėmis ligomis.


Registruotis skiepams kviečiame šias prioritetines grupes:

55 m. ir vyresnio amžiaus pacientus, prisirašiusius prie Vilniaus rajono centrinės poliklinikos ir Nemenčinės poliklinikos;

Senjorus (virš 65 m.), gyvenančius Vilniaus rajone;

Sergančius lėtinėmis ligomis VšĮ Vilniaus rajono centrinės ir Nemenčinės poliklinikų pacientus:

- Sergančius lėtinėmis ligomis: širdies, kraujagyslių, plaučių, kepenų ir kt.;

- Turinčius nutukimą (KMI virš 35);

- Sergančius onkologinėmis ligomis, kuriems po aktyvaus gydymo ir (ar) ligos remisijos praėjo daugiau nei 24 mėn., bet ne daugiau nei 60 mėn.;

- Sergančius cukriniu diabetu;

- Neįgaliuosius ir juos slaugančius šeimos narius, sergančius vaikus prižiūrinčius tėvus (įtėvius) ar globėjus.


Vakcinacija iš anksto užsiregistravusiems pacientams vyksta:

VšĮ Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje, adresu Laisvės pr. 79, Vilniuje. Registruotis prašome darbo dienomis nuo 11.00 iki 17.00 val. šiais telefonais: 8 611 51669; 8 613 98172.

Ambulatorijų kontaktus rasite čia: https://www.vrcp.lt/ambulatorijos/

Nemenčinės poliklinikoje (Švenčionių g. 86, Nemenčinė, Vilniaus r.) vakcinavimui norintys užsiregistruoti asmenys, prašomi registruotis darbo dienomis nuo 07.00 iki 17.00 val., telefonu: 8 600 38 885 arba (8 5) 237 1365.

Atvykstant reikia turėti asmens dokumentą.

Informuojame, kad asmenys, neturintys galimybių nuvykti į vakcinavimo vietą, turi kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją, kuri organizuos pavėžėjimą į vakcinavimo vietą ir atgal.

Senjorai, turintys nuolatinės slaugos arba nuolatinės priežiūros poreikį, gali būti skiepijami namuose, atvykus sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojui. Apie pageidavimą skiepytis namuose reikia informuoti šeimos gydytoją ar lankomąją priežiūrą atliekančią slaugytoją.

Kviečiame aktyviai registruotis!


 

Shadow up