kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“ minint savo 20 metų sukaktį – sveikinimai nuo Vilniaus rajono savivaldybės merės

Šiandien, gegužės 24 d., labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ švenčia savo 20 metų veiklos sukaktį. Ta proga prie sveikinimų prisidėjo ir Vilniaus rajono savivaldybė – aplankius „Maisto banko“ savanorius, skirti nuoširdžiausi sveikinimai ir dovanelės.


Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ jau nuo 2001 m. dirba vardan švaresnės planetos ir sotesnių Lietuvos žmonių – gelbėja tinkamą vartoti maistą iš ten, kur jo yra per daug ir jam gręsią utilizavimas, o tada perduoda jį tiems, kam jo trūksta. Praėjusiais metais nuo išmetimo išgelbėta daugiau nei 5 tūkst. tonas maisto, o tai yra daugiau nei 10 mln. porcijų žmonėms perduoto maisto.

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ savo misiją vykdo visoje Lietuvoje, kiekvieną dieną jiems talkina šimtai savanorių. Vilniaus rajono savivaldybėje praėjusiais metais išgelbėta 787,28 kilogramus maisto, kuris buvo išdalytas nepasiturintiems rajono savivaldybės gyventojams.

Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėja Alina Tunkevič, Savivaldybės merės Marijos Rekst vardu įteikė padėkos raštą bei saldžią dovaną. „Dėkojame už tai, kad rūpinatės mūsų rajono gyventojais, neatlygintinai aukojate savo laiką ir jėgas mūsų visų gerovės ir nepasiturinčiųjų labui. Dėkojame Jums už daugelį metų trunkantį bendradarbiavimą“, –  merės sveikinimo žodžius perdavė mero patarėja A. Tunkevič.


Shadow up