kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Konkurencijos tarybos tikslas – abipusiu pasitikėjimu grįsta partnerystė su ūkio ir viešojo administravimo subjektais

Š.m. spalio 7 d. Vilniaus rajono savivaldybėje bus pristatomos Sprendimų poveikio konkurencijai vertinimo gaires (toliau – Gairės). Spalio mėnesį taip pat planuojamas specialus Gairių pristatymas Lietuvos savivaldybių asociacijos nariams ir seminaras Vilniaus raj. savivaldybėje.


 

„Konkurencijos taryba nėra vien tik baudas už Konkurencijos, Reklamos ir kitų įstatymų pažeidimus skirianti įstaiga. Mes siekiame atviro ir glaudaus dialogo ir su viešojo administravimo, ir su ūkio subjektais. Mūsų ilgalaikis tikslas – stipri, abipusiu pasitikėjimu grįsta partnerystė su verslo bendruomene bei viešojo administravimo subjektais“ - sako Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas.

Konkurencijos tarybos ekspertų parengtos Gairės išsamiai paaiškina viešojo administravimo subjektams, kaip rengti teisės aktus, kad šie neiškraipytų konkurencijos ir užtikrintų vienodas rinkos dalyvių veikimo sąlygas įvairiose ekonomikos srityse.

Konkurencijos tarybos ekspertai į Gaires įtraukė ir trumpą 15 punktų klausimyną, kuris padės greitai įvertinti galimą sprendimo poveikį konkurencijai (žr.5-6 Gairių psl.).

Dokumente taip pat pateikiami praktiniai pavyzdžiai iš Konkurencijos tarybos praktikos, kurie, tikimasi, padės sprendimų priėmėjams ir teisės aktų rengėjams išvengti nepagrįstų konkurencijos ribojimų.

Visus Viešojo administravimo subjektus, susidomėjusius Gairių pristatymais, maloniai kviečiame kreiptis tel. (8 5) 262 26 17 arba el. p. jurgita.ratkeviciute@kt.gov.lt.

LR Konkurencijos tarybos Komunikacijos skyrius

Shadow up