kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės atstovai dalyvavo Kontaktų mugėje 2013

Besibaigiant 2007-2013 metų finansavimo laikotarpiui 2013 m. spalio 10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO įvyko Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamų projektų Kontaktų mugė 2013.


Renginyje dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės atstovai: administracijos direktorė Liucina Kotlovska, L.e. Investicijų skyriaus vedėjo pareigas Ana Matveiko, L.e. Užsienio ryšių ir informacijos sk. vedėjo pareigas Dorota Levko, Kultūros, sporto ir turizmo sk. vyriausioji specialistė Gražina Golubovska, Investicijų sk. vyriausioji specialistė Elina Dovgerd.

 

Sveikinimo žodį renginio pradžioje tarė Finansų viceministras Aloyzas Vitkauskas. Finansų ministerijos ES struktūrinės paramos valdymo departamento direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Dilba pristatė 2014-2020 metų finansavimo laikotarpio prioritetus ir darbų planavimo eigą, bei trumpai pristatė besibaigiančio finansavimo laikotarpio rezultatus: šiuo metu įgyvendinama 7310 projektų, iš dalies finansuojamų 2007-2013 m. ES struktūrinių fondų. Jų bendra vertė – 28,2 mlrd. Lt. I jų ES struktūrinių fondų lėšos sudaro 21,7 mldr. Lt. Įgyvendinamų projektų vykdytojams jau išmokėta daugiau kaip 16,8 mldr. Lt. Daugiau kaip 4100 projektų, finansuotų 2007-2013 m. ES struktūrinių fondų lėšomis, jau įgyvendinta. Įgyvendintų projektų vertė siekia beveik 10,5 mldr. Lt.

Susirinkusius išjudino ir motyvavo sėkmingam darbui saviugdos seminarų vedėjas, vienas žymiausių verslo sėkmės seminarų Lietuvoje vedėjas Algirdas Karalius.

II renginio dalis vyko kitoje parodų rūmų salėjo, kur specialiai įrengtuose konsultaciniuose stenduose konsultavo Finansų, Susisiekimo, Aplinkos, Sveikatos apsaugos, Vidaus reikalų, Socialinės apsaugos ir darbo, Švietimo ir mokslo, Ūkio ministerijų atstovai, TID, APVA, CPVA, IVPK, CPVA, ESFA, LMT, LVPA, MITA bei INVEGA specialistai. Interaktyviuose stenduose buvo pristatomi ES SF finansuojami verslo, mokslo, susisiekimo, aplinkosaugos ir ekologijos, užimtumo ir kultūros, turizmo ir laisvalaikio, sveikatos projektai. Viename iš stendų buvo pristatomas Vilniaus rajono savivaldybės vykdomas projektas „Verslo vektorius“.

Dalyviai neformalioje aplinkoje dalijosi patirtimi, be to mezgė kontaktus su kolegomis iš Visos Lietuvos. Kūrybingai įrengtuose stenduose, pristatančiuose sėkmingai įgyvendintus projektus, buvo galimybė nusifotografuoti, bendrauti su projektą įgyvendinusiais žmonėmis, klausyti ir klausti.

Renginį vainikavo iškilminga vakarienė ir žaidimas „ Eurotriumfas“. Renginio dalyviai susėdę prie stalų subūrė komandas, kurios turėjo sugalvoti pavadinimą ir teisingai atsakyti į 20 klausimų apie ES finansuojamus projektus ir jau įgyvendintas gražias iniciatyvas. Vilniaus rajono savivaldybės atstovai subūrė komandą pavadinimu „Nugalėtojai“, kuris pasiteisino – komanda teisingai atsakė į 17 klausimų ir gavo organizatorių dovanas.Puikią nuotaiką palaikė ir svečius linksmino Deivido Zvonkaus vadovaujamas "Smaragdinis" choras. 

 

Shadow up