kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Ypatingi svečiai Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje

Šiais laikais daug dėmesio skiriama sveikos ir saugios aplinkos kūrimui, todėl Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio pedagogai kartu su visa bendruomene nuolat rūpinasi vaikų saugumu, ugdo jų saugaus elgesio įgūdžius, stengdamiesi išmokyti svarbiausių taisyklių, kaip saugiai elgtis gatvėje ir kelyje. Be to, kasmet rudenį mūsų įstaigoje organizuojami sveikatos ir saugaus eismo užsiėmimai. Tačiau reikia pasidžiaugti, kad ir be pedagogų yra žmonių, besirūpinančių kiekvieno individo saugumu.


 

Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje 2013 m. spalio 22 d. popietė buvo ypatinga – mūsų ugdymo įstaigoje netikėtai apsilankė svečiai iš LR Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos:  Susisiekimo viceministras Vladislav Kondratovič, Lietuvos automobilių direkcijos direktorius Skirmantas Skrinskas ir Eismo saugumo skyriaus vedėjas Nemunas Abukauskas.

Gerbiami svečiai papasakojo apie saugumą kelyje ir atšvaito svarbą. Be to, svečiai atvyko ne tuščiomis – mažiesiems ugdytiniams išdalino saugaus eismo dovanas: šviečiančius pakabinamus žaisliukus, liniuotes, o lopšelio-darželio bendruomenei įteikė leidinį ,,Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių“.

Ugdytiniai ne tik susitikimo su ypatingais svečiais metu, bet ir po jo buvo kupini įspūdžių, kuriais dalinosi su savo tėvais atsiėmimo iš darželio metu. O kitą rytą buvo malonu stebėti, kai vaikai kartu su savo tėveliais į mūsų įstaigą atvyko pasipuošę atšvaitais – juk visi kelyje nori būti saugūs ir matomi.

Tad dar kartą iš visos širdies džiaugiamės ir dėkojame Jums, mieli svečiai, kad rūpinatės mumis ir mūsų saugumu! Galime drąsiai teigti, kad po šio netikėto susitikimo mes tapome tikrai saugesni ir žiniomis, ir saugia atributika. Tariame nuoširdų AČIŪ ir laukiame kitų susitikimų su Jumis mūsų vaikų lopšelyje-darželyje.

 

E. Staniulionienė ir C. Stankevič

Shadow up