kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

11 – oji Neįgaliųjų sporto šventė

Spalio 24 d. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos sporto salėje vyko jau tradicija tapusi neįgaliųjų sporto šventė „Sportas ir mes“. Pirmoji neįgaliųjų sporto šventė suorganizuota 2000 m. gegužės 17 d., joje dalyvavo 27 dalyviai.


 

Šiemet šventė sulaukė rekordinio dalyvių skaičius –  net 90 dalyvių iš Vilniaus rajono miestelių atvyko išbandyti savo jėgas, miklumą ir valią dalyvaudami smagiose rungtyse.

Šventės organizatoriai, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras, paruošė turiningą programą, atitinkančią įvairius dalyvių gebėjimus ir pomėgius: šaškės, šachmatai, baudų metimas į krepšį, kėgliai, žiedų užmetimas ant stovo, kamuoliukų metimas į taikinį, smiginis, stalo tenisas, stalo futbolas, žaidimas „boccia“, ritulio mušimas į vartus.

Šventė prasidėjo Rudaminos F. Ruščico gimnazijos šokių kolektyvo „Relax“ (vadovė Marta Svatkovskaja) žaismingu ir nuotaikingu šokiu.

Neįgaliųjų sporto šventės iniciatorė, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Stefanija Stankevič, pasveikino susirinkusius ir linkėjo renginio dalyviams fizinės ir dvasinės ištvermės, bei kvietė ir kitais metais atvykti į šią gražią šventę. Šventės dalyvius taip pat pasveikino Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Robert Komarovski bei Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot.

Rungčių nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlav Olševski. Nebuvo pamiršti ir visi kiti dalyviai, kovoję Neįgaliųjų sporto šventėje, nes kiekvienas gavo dovanų, kurios jiems primins apie dalyvavimą šventėje.

Labai svarbu, kad tokie renginiai suartina negalią turinčius asmenys, padeda labiau suprasti jų vidinį pasaulį, suprasti, kad visi - sveiki ir su negalia yra vienodi ir nori būti kartu.

Shadow up