kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šokių kolektyvas „Dalina“ paminėjo 15 metų kūrybinės veiklos jubiliejų

2014 m. sausio 11 d. Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre šokių kolektyvas „Dalina“ atšventė savo 15 metų scenoje jubiliejų.


Jubiliejiniame koncerte žiūrovai susipažino su kolektyvo gyvavimo istorija, kuri atsispindėjo nuotraukose, šokiuose, prisiminimuose.

Šokėjai dovanojo publikai savo šokius bei pasidalino savo pamąstymais, ką reiškia šokis jų gyvenime. Čia keleta tokių minčių:

„Šokis – tai ritmas, kuris padeda man judėti į priekį, o man nepatinka stovėti vietoje“.

 „Šokis – tai jausmų išliejimas. Šokis – sielų bendravimas, kai nereikia kalbų, o jauti vienas kito sielą ir vidinę erdvę“.

„Šokis mano gyvenime – tai lyg darbas, o šio sunkaus darbo atlygis – nepamirštamos akimirkos ir gyvenimui naudingos pamokos“.

„Šokis mano gyvenime man padeda atsipalaiduoti morališkai, pabendrauti su draugais, susipažinti su naujais žmonėmis. Šokis padeda išlieti energijos perteklių. Be abejonės džiugina ir tai, kad savo šokiu galiu pralinksminti kitus žmonės“

Šokiu karaliumi - „Valsu“ koncertą atidarė vis dar šokį savo širdyse nešiojantys kolektyvo veteranai. Būtent jiems teko garbė palydėti į sceną pačius jauniausius kolektyvo šokėjus, kurie atliko „Ančiukų šokį“ - pirmą kolektyvo šokį scenoje.

Koncerto programoje žiūrovai matė įvairius šokių stilius: country, džiazą, tango, break dance, lindy hop ir tautinius šokius. Puikūs koncerto vedėjai Loreta ir Julius originaliai pristatinėjo šokius bei privertė šokti visą žiūrovų salę.

Vėliau į sceną buvo pakviesti ir padėkos raštais apdovanoti visi, kas prisideda prie kolektyvo veiklos. Daug gražių linkėjimų šokėjai ir jų vadovė išgirdo iš tėvelių ir draugų.

Savo paskutiniu šokiu šokėjai pakvietė pakeliauti po Europos šalis ir linkėjo žiūrovams visada būti puikios formos bei geros nuotaikos, tikėti savimi ir džiaugtis gyvenimu.

Flashmob‘as „Kelionė po Europą“ sujungė 3 grupes ir linksma gaida užbaigė koncertą. Koncerto pabaigoje į sceną iškilmingai buvo įnešti šventiniai tortai, kuriuos vaikams padovanojo Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras.

Šokių kolektyvą „Dalina“ sudaro 7 grupės, kuriose šoka daugiau nei 150 vaikų. Tai draugiški, linksmi, truputį padūkę šokėjai, kurie daug koncertuoja ir keliauja. Vaikai šoka savo miestelyje, dalyvauja rajoniniuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose šokių festivaliuose, konkursuose bei šventėse („Mes-pasaulis”, „Norim kilt...”, „Vaikai plečia erdves”, „Jaunimas jaunimui”, „Ant stogo”, „Lietaus žydėjimas”, „Pavasario fiesta”, Vilniaus rajono šokių festivalis ir kt.). Su koncertinėmis kelionėmis aplankė Lenkiją, Čekiją, Šveicarija, Prancūzija, Beniliukso šalis, Vokietiją, Austriją, Rusiją.

Mūsų laimėjimai: GRAN PRIX respublikiniame šokių konkurse „Fantazija” (Varėna), I vieta tarptautiniame šokiu konkurse „Lietaus žydėjimas“(Vilnius), II vieta respublikiniame šokių konkurse „Šokių taurė“ (Panevėžys), II vieta tarptautiniame jaunųjų talentų konkurse „Baltic talent“ (Ryga), II vieta respublikiniame šokių konkurse „Ant stogo”, I vieta respublikiniame šokių konkurse „Idėjų sąskrydis” (Kaunas).

Šokių kolektyvo „Dalina“ vadovė
 Julija Dombrovskaja

Shadow up