kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono krepšininkai – „Polbasket 2014“ turnyro nugalėtojai

Kovo 17-20 dienomis Pultusko mieste Lenkijoje vyko Tarptautinis krepšinio turnyras „Polbasket 2014“, kuriame dalyvavo komandos iš Baltarusijos, Lietuvos ir Lenkijos. Turnyre puikiai pasirodė Vilniaus rajono atstovai, nugalėdami visuose susitikimuose ir iškovodami pirmąją vietą.


Varžybose dalyvavo 6 komandos, kurios buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Kiekviename pogrupyje varžybos vyko „rato sistema“, o 1 vietų nugalėtojai susitiko finale, o antros vietos laimėtojai varžėsi dėl 3-4 vietų.
Pirmąjį susitikimą su Ciechanovo miesto mokyklos Nr. 1 komanda Vilniaus rajono atstovai užtikrintai laimėjo rezultatu 61:25. Kitame susitikime Vilniaus rajono komanda susirungė su Zatorų Gimnazijos Nr. 1 atstovais. Šitie varžovai buvo stipresni nei pastarieji, tačiau jiems nepavyko palaužti mūsiškių – galutinis rezultatas 34:17 Vilniaus rajono naudai.


Antrąją varžybų dieną vyko rungtynės dėl 3-4 vietų bei didysis finalas. Dėl nugalėtojų vardo varžėsi Vilniaus rajono ir Pultusko gimnazijos Nr. 3 krepšininkai. Jau po pirmojo kėlinio mūsų jaunieji sportininkai pirmavo 15 taškų. Po pertraukos niekas nepasikeitė ir Vilniaus rajono komanda įtikinamai laimėjo rezultatu 66:28.
Dėl 3-4 vietos varžėsi Ciechanovo miesto mokyklos Nr. 1 komanda su Baltarusijos Grodno „Sokol“ komanda. Nugalėtojais tapo Ciechanovo mokyklos Nr. 1 krepšininkai.


Geriausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas Sandrius Podbereckas. Vilniaus rajono komandoje rungtyniavo Edgar Melko, Edgar Kirilov, Tomas Vipšva, Justinas Leganovič, Žygimantas Armanavičius, Robert Buinovski, Patrik Voiciechovski iš Pagirių gimnazijos bei Patrikas Mardusevičius iš Rudaminos F. Ruščico gimnazijos. Turnyro uždarymo ceremonijos metu apdovanojimus krepšininkams įteikė Mokyklų grupės Nr. 4 direktorius Kšyštof Lachmanski.
Laisvu nuo rungtynių laiku turnyro dalyviai turėjo galimybę atgauti jėgas vandens pramogų parke bei nuvykti į Varšuvą. Varšuvoje sportininkai aplankė Senamiestį, Karališkąją pilį, Karališkąjį muziejų „Lazienki“.


Krepšininkų vardu norėtume padėkoti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorei Liucinai Kotlovskai už finansinę paramą vykstant į turnyrą.

Vilniaus rajono savivaldybės
Sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski

Shadow up