kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sporto mėgėjams – dvi naujos sporto aikštelės

Spalio mėnesį Vilniaus rajone buvo sėkmingai užbaigti dviejų sporto aikštelių Bezdonyse ir Skaidiškėse rangos darbai, tai sukurs palankias sąlygas sportinei veiklai bei aktyviam ir turiningam gyventojų laisvalaikiui.


Pirmasis įgyvendintas projektas - „Vilniaus rajono Bezdonių Julijaus Slovackio vidurinės mokyklos stadiono įrengimas“. Bendra projekto vertė siekia 260 tūkst. Lt. Nuo šiol naujoje patrauklioje sporto aikštelėje galės treniruotis įvairių sporto šakų mėgėjai, kadangi vietos projekto lėšomis suremontuota futbolo aikštelė atnaujinant aikštelės veją ir įrengiant stacionarius futbolo vartus, įrengta krepšinio/tinklinio aikštelė su stacionariais krepšinio stovais ir nutiestas trijų juostų bėgimo takas su specialia kieta danga. Prie įrengto objekto sutvarkyta viešoji erdvė įrengiant pėsčiųjų takus ir mažos architektūros elementus.

Antrasis įgyvendintas projektas - „Vilniaus rajono Skaidiškių sporto aikštelės įrengimas ir aplinkos sutvarkymas“. Vietos projekto lėšomis įrengtos futbolo ir paplūdimio tinklinio aikštelės, atvykstančiųjų patogumui - automobilių stovėjimo aikštelė su atnaujintu įvažiavimu į žemės sklypą. Šalia įrengtų aikštelių sutvarkyta viešoji erdvė, įrengti pėsčiųjų takai ir mažos architektūros elementai. Naujai įrengta aikštelė skirta visai sportuojančiai Skaidiškių bendruomenei. Ją įrengus bus gerinamas ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų gyventojų užimtumas. Projekto vertė - 200 tūkst. Lt.


Nuotr. Marian Dzvinel,
Vilniaus krašto etnografijos muziejus

Shadow up