kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Padėkos šventė Nemėžio vaikų lopšelyje-darželyje

Gruodžio 3 dieną Nemėžio vaikų lopšelyje-darželyje įvyko Padėkos šventė „Ąžuolynas džiaugsmu skamba“. Nuo pat ryto į šventiškai papuoštą darželį skubėjo šventės kaltininkai: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus atstovai, projekto vadovai ir konsultantai, statybinių firmų direktoriai, kolegės, artimiausi draugai ir kaimynai.


Svečius kieme pasitiko pasakų personažai Zuikis ir Asiliukas, palydėjo juos iki salės durų. O ten svečių sutikimo estafetę perėmė dvi gražios mergaitės, apsirengusios lietuvių ir lenkų tautiniais rūbais. Jos įteikė atvykusiems svečiams pačių darytus darbelius ir naujausią laikraštuko „Ąžuolyno balsas“ numerį.

Šventę pradėjo lopšelio-darželio direktorė Irena Ališauskienė, lopšelio-darželio tarybos pirmininkas Valdas Sabaliauskas ir tarybos narė mamytė Renata Špakovska pasveikindami visus.

Jie pristatė svečius, pademonstravo trumpą video medžiagą apie praeities ir dabarties darželį, dėkojo už galimybę matyti laimingus Nemėžio lopšelio-darželio vaikučius. Ąžuolyno vaikučiai, tėveliai ir visa bendruomenė nuoširdžiai padėkojo visiems, prisidėjusiems prie pastato renovacijos. Nuo šiol darželio teritorija aptverta tvora, įrengta vaikų žaidimų aikštelė - nepakartojamoms vaikystės akimirkoms sukurti, darželio pastatas apšiltintas.

Vaikučių padėka buvo išreikšta šokiais, dainomis, eilėraščiais ir nuoširdžiomis šypsenomis.  Tėveliai, tuo tarpu, dovanojo  nuotaikingą muzikinį spektakliuką – „Siuvėjas Dratevka“. Visą šventę svečius ir vaikučius linksmino  vedantieji – Irena Popins ir Mažylis. Nuskambėjus Ąžuolyno himnui visiems gerbiamiems svečiams įteiktos atminimo dovanėlės.

Skamba džiaugsmu Ąžuolynas,
Žaidžia laimingi vaikai.
Tegul visas pasaulis sužino - 
GYVENT ĄŽUOLYNE GERAI !!!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Irena Kivytienė

Shadow up