kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono slidininkų startas Lenkijoje

Ankstyvą sekmadienio rytą septyni Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos slidininkai ir biatlonininkai pajudėjo iš Nemenčinės į Goldapės miestą Lenkijoje, kur vyko pusės maratono varžybos riedslidėmis „III Vasaros Jotvingių bėgimas“.


Kelionė į Goldapę sporto mokyklos mikroautobusu nebuvo itin sunki ir jau po 4 valandų buvome miesto centre, kur vyko Goldapės miesto šventė, o centriniame parke − pusės maratono finišas. Nuotaikinga muzika padėjo greitai pamiršti kelionės nuovargį, tad paregulavę riedslides 12 val. su gera nuotaika pajudėjome miesto gatvėmis į pusės maratono starto vietą, kur 12:15 val. vietos laiku 80 sportininkų iš Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos ir Lietuvos pradėjo varžytis 21 km 87 m distancijoje dėl nugalėtojų titulo Open kategorijoje ir amžiaus grupėse.

Pusės maratono distancijoje riedslidėmis laisvu stiliumi iš Vilniaus rajono sportininkų greičiausias buvo Marijan Kačanovski, kuris 21, 087 km distanciją įveikė per 44 min. 43 sek. ir OPEN kategorijoje užėmė 19 vietą. Marijanas vyrų M3 kategorijoje užėmė 1 vietą. Vyrų iki 40 metų grupėje Romuald Aleksandrov finišavo 18, įveikęs distanciją per 47min 15sek., Jurij Levko su rezultatu 49 min. 15 sek. finišavo 20 vietoje. Nikita Romanov distancijoje užtruko 52 min. 18 sek. ir finišavo 23-tas. Ruslan Pukšto įveikė per 54 min. 53 sek. Albert Kisel finišavo 28 su rezultatu 55 min 21sek. Jauniausia varžybų dalyvė Viktorija Romanova moterų grupėje užėmė 17 vietą, o jos rezultatas - 1 val. 09 min 37sek. Goldapės pusės maratono nugalėtoju tapo Alan Ciborovski iš Lenkijos, įveikęs 21 km 087 m per 43 min 27 sek.   Moterų grupėje greičiausia buvo Monika Skinder iš miesto Tomašov Lubelski (Lenkija).

Po paskutinio varžybų dalyvio finišo vyko apdovanojimų ceremonija. Varžybų nugalėtojams ir prizininkams OPEN moterų ir vyrų kategorijoje buvo įteikti 750, 500 ir 300 zlotų piniginiai prizai. Atskirų grupių nugalėtojams buvo įteiktos taurės ir diplomai. Ceremoniją vainikavo bendra dalyvių loterija su vertingais daiktiniais prizais.

 

Vilniaus rajono savivaldybės
 
sporto mokyklos direktorius
 
Marijan Kačanovski

Shadow up