kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sužionių bendruomenė – apdovanota už socialinį jautrumą

Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje vyko kaimo bendruomenių apdovanojimai „Spindulys 2016“, į kuriuos rinkosi geriausiai įvertinti bei visos Lietuvos pripažinti gerų darbų kūrėjai.


Šiemet tarp iškiliausių Lietuvos kaimo bendruomenių savo kilniais darbais iš kitų išsiskyrė ir Vilniaus rajono Sužionių bendruomenė, tapusi apdovanojimų „Spindulys 2016“ nominacijos „Už socialinį jautrumą“ laimėtoja.

Sužionių bendruomenės iniciatyvos, begalinis gerumas ir nuoširdus rūpinimasis kitu, o taip pat gautas garbingas apdovanojimas neliko nepastebėtas ir šiandien Vilniaus rajono savivaldybės Tarybos posėdžio metu merė Marija Rekst džiaugdamasi pasveikino atvykusį Sužionių bendruomenės pirmininką Vladislavą Maliuk bei dėkojo už gerus ir kilnius darbus rajono gyventojų labui.

Sužionių bendruomenės pirmininkas Vladislav Maliuk susirinkusiems padėkojo už palaikymą, paskatinimo žodžius dalintis gerumu su kitais bei supažindino su 8-ius metus vykdoma gerumo akcija „Stebuklingos Šv. Kalėdos kaimo vaikams“. „Ši akcija tapo neatsiejama mūsų bendruomenės narių gyvenimo, o ypač Kalėdų laikotarpio dalimi“, – kalbėjo V. Maliuk.

Sužionių bendruomenei apdovanojimas įteiktas už socialinį jautrumą vykdant aktyvią bendruomenės veiklą, padedančią likimo nuskriaustoms šeimoms, vaikams, neįgaliesiems ir kitoms socialinės rizikos grupėms. Kiekvienais metais bendruomenės nariai persirengę Kalėdų Seneliu, negailėdami nei laiko, nei asmeninių išlaidų aplanko apie 200 vaikų, kuriems įteikia širdžiai mielas dovanėles, o svarbiausia, vaikų širdyse palieka tikėjimą šv. Kalėdų stebuklu. Šios akcijos tikslas – visiems Sužionių seniūnijos vaikams iki 10 metų praskaidrinti kasdienybę bei apdovanoti dovanėlėmis, šiluma ir dėmesiu.

Apdovanojimo „Spindulys 2016“ metu kompetentinga komisija apdovanojimus 8 nominacijų kategorijoje įteikė 24 Lietuvos kaimo bendruomenėms.

 

Nuotr. Sužionių bendruomenė

Shadow up