kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybė kviečia į pasitarimą dėl socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2018 m. projektų

Vilniaus rajono savivaldybė kviečia į pasitarimą neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančias organizacijas – asociacijas, labdaros ir paramos fondus, religines bendruomenes ir bendrijas, viešąsias įstaigas, kurios teikia nuolatinio, periodinio pobūdžio socialinės reabilitacijos paslaugas ir vykdo veiklas, skirtas Vilniaus rajono savivaldybėje gyvenantiems neįgaliesiems integruoti į visuomenę.


Pasitarime bus pristatomos ir aptariamos prioritetinės 2018 m. projektuose remiamos veiklos (paslaugos) ir kiti aktualūs projektų finansavimo ir įgyvendinimo savivaldybėje klausimai.

Pasitarimas vyks š. m. spalio 4 d. 10 val. Vilniaus rajono savivaldybės mažojoje salėje (210 kab., II aukšte) adresu Rinktinės g. 50, Vilnius. 

Įgaliota palaikyti ryšį su organizacijomis Socialinės rūpybos skyriaus vyriausioji specialistė Ana Jarmolovič, tel. 275 2638, el. p.: ana.jarmolovic@vrsa.lt.

 

Shadow up