kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Neįgaliųjų sporto šventė

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyrius kartu su Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centru, Vilniaus rajono neįgaliųjų asociacija ir Vilniaus rajono Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija 2016 m. spalio 26 d. organizuoja Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventę „Sportas ir mes“, kuri vyks Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos sporto salėje Vilniaus r., Rudaminos sen., Rudaminos k., Gamyklos g. 64. Šventės pradžia 10.00 val. Maloniai kviečiame neįgaliuosius dalyvauti šioje šventėje.


Programoje numatyta 10 sporto disciplinų: šaškės, šachmatai, baudų metimas į krepšį, kėgliai, žiedų užmetimas ant stovo, kamuoliukų metimas į taikinį, smiginis, žaidimas „Boccia“, stalo tenisas, stalo futbolas.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad yra būtina išankstinė registracija iki spalio 14 d. įskaitytinai (pietūs, diplomai ir apdovanojimai bus skiriami tik užsiregistravusiems dalyviams).

Prašome iki spalio 14 d. registruotis faksu (85) 2371300 arba elektroniniu paštu neigaliujucentras@gmail.com, nurodant vykstančiųjų į Vilniaus rajono neįgaliųjų sporto šventę sąrašą, tiksliai nurodant dalyvio vardą, pavardę, darbingumo lygį, negalios pobūdį (fizinė ar proto), taip pat nurodyti, jei asmuo juda vežimėlio pagalba, ir kokiose disciplinose asmuo dalyvaus. Vienas asmuo gali pasirinkti ne daugiau kaip tris disciplinas. Taip pat būtina nurodyti neįgaliuosius lydinčių asmenų skaičių. 

Maloniai prašome organizuoti neįgaliųjų pavėžėjimą į šią šventę bei pranešti šventės dalyviams, kad su savimi pasiimtų sportinę avalynę.

Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 5) 237 1300 bei tel. 865523735.

 

 

Shadow up