kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Medininkų gyventojai – Prezidentės apdovanojimas

Šiandien Prezidentūros kancleris Giedrius Krasauskas Vilniaus rajono Medininkų seniūnijos daugiavaikei motinai Marijai Veršalovič įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį.


Medininkų seniūnijos gyventojai ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis Prezidentės dekretu buvo skirtas dar balandžio mėnesio pabaigoje, tačiau tą kartą atvykti į apdovanojimų įteikimo ceremoniją senolė negalėjo. Todėl šiandien Medininkų pilyje pareigingai, darbščiai ir mylinčiai motinai, užauginusiai bei tinkamai išauklėjusiai septynis vaikus surengta graži šventė bei įteiktas ordino medalis.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas įteikdamas Prezidentės apdovanojimą pabrėžė, kad šis ordinas yra skiriamas Lietuvai nusipelniusiems žmonėms. Kancleris Marijai Veršalovič, išauginusiai 7 vaikus, dėkojo už gražią ir gausią šeimą, linkėjo stiprios sveikatos bei dar ilgų metų džiaugsmo, kuri neštų vaikai, anūkai ir proanūkiai.

Pasveikinti daugiavaikės motinos atvyko ir Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Česlav Olševski. Dėkodamas Marijai Veršalovič už didelės ir darnios šeimos pavyzdį, už pavyzdingą vaikų auklėjimą ir nepailstamą rūpestį, vicemeras įteikė gėlių puokštę ir šiltą dovaną. Savo ir merės Marijos Rekst vardu linkėjo sveikatos, artimųjų dėmesio ir kasdienio džiaugsmo.

Marija Veršalovič gimė 1939 m. liepos 24 d. Vilniaus rajone, Medininkų seniūnijoje, Vaitkiškių kaime. 1957 metais ištekėjo už Česlavo Veršalovič. Šeimoje gimė 4 sūnūs ir 3 dukros – Jan, Marian, Danuta, a. a. Leon, Aleksander, Valentina ir Ana.

Marija Veršalovič darbšti ir darbo nebijanti moteris. Kurį laiką dirbo fermoje, vėliau valytoja parduotuvėje, be to dirbo žemės ūkyje, augino naminius gyvulius. Nepaisant gausaus vaikų skaičiaus, žemės ūkio bei namų ruošos darbų, Marija Veršalovič sugebėjo savo vaikus išauklėti dorais bei darbščiais piliečiais. 1988 metais moteris tapo našle. Skaičiuojanti 76 metus moteris pajėgi susitvarkyti su namų ruoša, todėl, kaip pati teigia, gyventi vienai jai rūpesčių nekelia. Ją dažnai lanko bei nuoširdžiai rūpinasi arčiausiai gyvenantis sūnus Jan ir jo žmona Irena bei kiti vaikai, o taip pat 13 vaikaičių ir 2 provaikaičiai. Marija Veršalovič didžiuojasi savo vaikais ir džiaugiasi, kad pavyko įskiepyti darnios šeimos pavyzdį.

Shadow up