kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybėje pristatytas naujas policijos modelis

Spalio 27 dieną Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi naujasis Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas kartu su Vilniaus rajono policijos komisariato viršininku Arvydu Siniu.


Susitikimas tarp Vilniaus rajono savivaldybės valdžios ir administracijos, rajono seniūnijų seniūnų ir policijos pareigūnų vyko Vilniaus rajono savivaldybės Didžiojoje salėje.

Naujai paskirtas Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas susirinkusius supažindino su nauju Lietuvos policijos modeliu, papasakojo apie visuomenės keliamus tikslus policijai bei pristatė bendrus policijos prioritetus ginant, saugant ir padedant Lietuvos žmonėms.

Plačiau apie naują, labiau bendruomenės poreikius tenkinantį policijos veiklos pajėgų modelį seniūnijos atstovams papasakojo Vilniaus rajono policijos komisariato viršininkas Arvydas Sinis. Naujojo policijos modelio pagalba bus pakeista policijos nuovadų darbo organizavimo tvarka, leidžianti policijos pareigūnams žymiai efektyviau vykdyti savo pareigą bei būti arčiau žmonių.

Po pristatymo susirinkusieji turėjo galimybę policijos pareigūnams užduoti klausimus, taip pat papasakoti apie problemas, kurios kyla seniūnijose.  

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst nuoširdžiai džiaugėsi, jog tarp policijos ir Savivaldybės yra glaudus ryšys, kad įgyvendinant naująjį policijos modelį policija ir toliau gins ir saugos rajono gyventojus ir bus dar arčiau žmonių. Naujai išrinktam Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Sauliui Gagui merė Marija Rekst linkėdama geros tarnybos įteikė knygą apie Vilniaus rajoną.


Shadow up