kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kalėdų žiburių įžiebimas Juodšiliuose

Nėra nieko nuostabesnio, kaip vaiko tikėjimas, tikėjimas tuo, ką mes galime jam duoti. Šv. Mikalojaus diena yra viena iš tokių, kai mes galime dovanoti vaikams ir perteikti šio papročio magiją.


Šiais metais šv. Mikalojaus šventė tradiciškai prasidėjo šv. Mišiomis Juodšilių pal. Mykolo Sopockos bažnyčioje, kurių metu ne tik papasakota istorija apie vyskupą Mikalojų, bet ir garsiais plojimais sutiktas pats Šventasis. Vaikai turėjo progą iš arčiau susipažinti su jo asmenybe ir užduoti juos dominusius klausimus.

Po šv. Mišių visi išėjo į aikštę, esančią prie pat bažnyčios, kur stovi gražiai išpuošta Kalėdų eglutė. Ją pastatė ir papuošė Juodšilių seniūnija, o darbų koordinatoriumi buvo seniūnas Tadeuš Aškelianec ir Juodšilių Kultūros namų administratorė Renata Černiak. Kunigas klebonas Ježy Vitkovski padėkojo visiems prisidėjusiems prie eglutės papuošimo, visus susirinkusius bei visą Juodšilių bendruomenę pasveikino su artėjančiomis šv. Kalėdomis, linkėdamas šviesių, ramių ir sveikų Švenčių artimųjų rate. Taipogi šiltų ir jaukių švenčių palinkėjo Vilniaus rajono tarybos narys Zygmund Marcynkevič.

Šventinę nuotaiką ir atmosferą suteikė Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos pirmokų pasirodymas. Ir pagaliau, po ilgų laukimo akimirkų, žaliaskarė įsižiebė spalvotais žiburiais. O tuo pačiu metu šv. Mikalojus po egle kantriai klausėsi vaikų deklamuojamų eilėraščių ir dalijo saldumynus, kuriuos paaukojo klebonas.

Juodšilių seniūnijos informacija

Shadow up