kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybėje tvyro kalėdinės nuotaikos

Advento vainikas, žvakės, kalėdaičiai, kalėdinės giesmės ir papuošta eglutė sukūrė jaukią šventinę aplinką  gruodžio 22 dieną Savivaldybėje vykusioje kalėdinėje popietėje.


Artėjant Kristaus gimimo šventei Vilniaus rajono savivaldybėje įvyko tradicinis, ypatingai šventinis renginys – savivaldybės vadovybės, tarybos narių, administracijos ir seniūnijų darbuotojų kalėdinis susitikimas, į kurį taip pat atvyko Seimo narys Česlav Olševski, Mickūnų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas kunigas dr. Eduardas Kirstukas ir Vilniaus rajono švietimo įstaigų vadovai.

„Malonu, kad mes kaip ir kasmet, šv. Kalėdų išvakarėse, taip gausiai susirinkome kartu, kaip viena didelė šeima. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad būdami kartu, mes padarėme daug gražių darbų, įgyvendinome nemažai puikių projektų, įveikėme nemažai sunkumų“, - susirinkusiuosius pasveikino merė Marija Rekst. Merė linkėjo visiems prasmingų darbų, stiprybės, artimųjų meilės ir dvasios ramybės. Lietuvos lenkų harcerių (skautų) sąjungos atstovai perdavė merei Betliejaus taikos ugnelę, nuo kurios prisidegti savo žvakes ir parsinešti šį žiburėlį į savo namus galėjo visi norintys.

Savo kalboje kunigas dr. Eduardas Kirstukas pabrėžė, kad šv. Kalėdos yra puiki proga iš naujo atverti savo širdį ateinančiam Dievo kūdikiui, kuria turėtų pasinaudoti kiekvienas. Dvasininkas, primindamas, kad visi esame Dievo tautos nariai, linkėjo tyros meilės, taikos ir ramybės šeimose, Dievo liepsnos širdyse.

Susitikimą vainikavo kun. Eduardo ir susirinkusiųjų bendra malda bei pasidalinimas palaimintais kalėdaičiais – vienybės ir atleidimo simboliu. Skambant žinomoms kalėdinėms giesmėms, kurias giedojo Maišiagalos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos mišrus choras „Moderato“, susirinkusieji dalijosi savo širdies šiluma ir geriausiais palinkėjimais.


Shadow up