kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinėje: draugystė ir šokiai tautiniame šokių festivalyje „Draugai draugams“

Šiandien, vasario 10 dieną Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre svečiavosi kelių šimtų puikiai nusiteikusių bei tautinių šokių kultūrą puoselėjančių vaikų ir jaunuolių būrys, žiūrovų širdis virpinęs tautinių šokių motyvais.


Tautinių šokių tradicijas puoselėjančio renginio nepraleido ir Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski bei talentingų festivalio dalyvių tėvai, draugai ir kiti svečiai.

Tautinių šokių festivalis „Draugai draugams“, tai respublikinis liaudies šokių kultūrą Lietuvoje puoselėjantis renginys, į kurį susirenka didžiausi vaikų ir jaunuolių šokio ansambliai iš visos Lietuvos. Antrus metus iš eilės Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre svečiuojasi tautinio šokių festivalio „Draugai raugams“ dalyviai: Lietuvos vaikų ir jaunimo centro tautinių šokių ansamblis „Ugnelė“ (vadovė Ligita Didžiulienė), Panevėžio muzikos mokyklos dainų ir šokių ansamblis „Pynimėlis“ (vadovai: Rita ir Ričardas Bakanauskai), Panevėžio „Vilties“ progimnazijos dainų ir šokių ansamblis „Viltis“ (vadovas Ričardas Bakanauskai), Kauno tautinės kultūros centro vaikų tautinių šokių ansamblis „Kalvelis“ (vadovė Ilona Jakštytė), Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblis „Vieversa“ (vadovė Roberta Macelienė), Šiaulių Jovaro progimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ (vadovai Violeta ir Romualdas Laugaliai). Renginio žiūrovus savo pasirodymais džiugino ir Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos Liaudiškų šokių kolektyvas „Perla“ (vadovas: German Komarovski).

Šio festivalio pagrindinė idėja – skatinti domėjimąsi liaudies šokių papročiais bei populiarinti liaudies šokį, vystyti šokio kolektyvų bendradarbiavimą.

Dėkojame festivalio sumanytojams, organizatoriams ir vaikų bei jaunimo kolektyvų vadovams už nuoširdų ir kūrybišką darbą, o talentingiems šokėjams – už šypsenas ir profesionalius pasirodymus.

   
   


Nuotr. NDKC

Shadow up