kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nevyriausybinė asociacija „Traugutt.org“ dovanoja vasaros atostogas rajono mokiniams

Šiandien, vasario 17-ą dieną Vilniaus rajono savivaldybėje svečiavosi Vilniaus krašto istorijai bei čia gyvenantiems žmonėms neabejingi Lenkijos Respublikos nevyriausybinės asociacijos „Traugutt.org“ atstovai.


Į susitikimą su Vilniaus rajono savivaldybės mere Marija Rekst bei vicemeru Robertu Komarovskiu atvyko asociacijos atstovai su prezidentu Jaceku Svisu (Jacek Świs) priešakyje.

Vizito metu „Traugutt.org“ asociacijos delegacija pristatė savo 3 metus trunkančią veiklą bei papasakojo apie bendradarbiavimo Vilniaus rajone ištakas, kurios prasidėjo nuo užmegztos draugystės su Vilniaus rajono Visalaukės mokykla-daugiafunkciu centru. Šiuo metu su asociacijos dosnia ir vertinga veikla yra susipažinusios visos lenkiškos švietimo įstaigos, esančios Vilniaus krašte, kurios Šv. Kalėdų bei naujųjų mokslo metų pradžios laikotarpiu sulaukia dovanų bei turi galimybę sudalyvauti organizuojamose mokinių ir mokytojų mainų programose.

„Traugutt.org“ asociacija vykdo švietėjišką, kultūrinę bei labdaringą veiklą, kurios pagrindinis tikslas yra remti, užmegzti bei palaikyti draugiškus ryšius su užsienyje gyvenančiais lenkų tautybės žmonėmis.

Susitikime su Vilniaus rajono savivaldybės valdžios atstovais atvykę svečiai pasidalino artimiausiais planais bei pakvietė penkių Vilniaus rajono švietimo įstaigų mokinius atostogas praleisti Gdansko mieste. Mickūnų, Rukainių, Buivydžių gimnazijų, Eitmeniškių pagrindinės mokyklos bei Visalaukės mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniams asociacija padengs nakvynės, maitinimo bei draudimo išlaidas, o Vilniaus rajono savivaldybė pasirūpins ir apmokės transporto išlaidas.

Vilniaus rajono savivaldybės merė džiaugiasi gražia iniciatyva bei dėkoja organizacijos atstovams už rūpestį ir norą bendradarbiauti.

Shadow up