kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pasaulinė glaukomos diena – proga pasitikrinti akis

Artėjant pasaulinei glaukomos dienai VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika visus Vilniaus rajono gyventojus ir svečius kviečia nemokamai pasitikrinti akių spaudimą.


Kovo 8-ą dieną VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos (Laisvės pr. 79, Vilnius) II aukšte, 217 kabinete, nuo 8 iki 10 val. gydytojas oftalmologas teiks konsultacijas, kurių metu galėsite pasitikrinti akis.

Pasaulinė glaukomos diena kasmet minima kovo 12-ą dieną siekiant informuoti visuomenę apie šios ligos simptomus, būtinybę tikrintis bei laiku diagnozuoti ligą. Glaukoma – tai lėtinė akių liga, kurią sukelia pakilęs akių spaudimas. Laiku nediagnozavus ir nepradėjus gydytis, kyla grėsmė apakti. Pradinė šios ligos stadija dažniausiai nesukelia jokių negalavimų, todėl tai apsunkina šios ligos nustatymą. Tik reguliariai tikrinantis akis bei įvertinant akių pakitimus, glaukoma gali būti laiku diagnozuota ir sėkmingai gydoma.

VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika ragina visus nebūti abejingais savo sveikatai bei atvykti pasitikrinti akispūdį. Profilaktinis tikrinimas yra ypatingai svarbus vyresniems nei 40 metų asmenims bei tiems, kurių šeimoje yra sergančių ar apakusių dėl glaukomos. Konsultacijos dėl glaukomos bus teikiamos taip pat pacientams neprisirašiusiems prie VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos. Prieš tikrinant akių spaudimą yra lašinami vyzdį plečiantys lašai.

 

VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos administracija

Shadow up