kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos meno mokykla skatina sveiką gyvenseną

Sveikata yra visos tautos, valstybės turtas, kurį tinkamai prižiūrėdamas ir naudodamas žmogus kaupia socialines, materialines, kultūrines vertybes, kuria visuomenės gerovę. Sveikas, kupinas jėgų ir energijos žmogus gali gyventi visavertį gyvenimą, patirti darbo ir kūrybos džiaugsmą. Kiekvienos visuomenės svarbiausias uždavinys yra užtikrinti sveiką vaikų gyvenimo pradžią ir jo tolesnį vystymąsi, sudarant tam palankią aplinką. Mokykla yra palanki vieta puoselėti vaikų sveikatą, formuoti gyvenimo įgūdžius, tarp jų ir sveikos gyvensenos. Rudaminos meno mokykla organizavo piešinių konkursą, kurio tikslas buvo aktyvinti ir skatinti mokinių domėjimąsi sveika gyvensena ir paskatinti pavaizduoti tai kūryboje, bei ugdyti mokinių vaizduotę, kūrybinius ir meninius gebėjimus.


2017 m. pirmąją pavasario dieną Rudaminos meno mokykloje įvyko Vilniaus regiono mokinių dailės kūrybinių darbų konkurso „RINKIS SVEIKĄ GYVENIMO BŪDĄ IR UŽKRĖSK KITUS“  parodos atidarymas.

Parodos atidarymas prasidėjo nuo Rudaminos meno mokyklos muzikos klasės mokinių muzikinio sveikinimo, o dailės klasės mokiniai pristatė trumpą performansą. Parodą aplankė ir kartu pasidžiaugė mokinių darbais Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys, Blaivios gyvensenos, sveikatos, sporto ir turizmo draugijos „Optimalietis“ prezidentas, Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narys Vladislav Kondratovič. Garbingas svečias įteikė mokiniams atminimo dovanėles ir palinkėjo sėkmės.

Konkurse dalyvavo Trakų ir Zarasų meno mokyklų, Pagirių, Mickūnų, Nemėžio Šv. Rapalo Kalinausko ir Rudaminos F. Ruščico gimnazijų bei Rudaminos meno mokyklos mokiniai. Konkurso dalyviai galėjo pasirinkti – tapyti arba piešti A3 formate, arba atlikti erdvinį kūrinį. Parodoje eksponuojami darbai atlikti piešimo, tapybos, grafikos ir keramikos technikomis: t. y. guašo, akvarelės, tušo, aliejinių pastelių, flomasterių, spalvotų pieštukų ir grafito technikomis bei molio dirbiniai. Mokiniai savo kūrybiniuose darbuose pavaizdavo įvairias sporto šakas, o tiksliau užsiėmimus sporto klube, bėgiojimą, mankštą namuose, buvimą gryname ore, sveiko maisto mitybą, taip pat pavaizdavo žmones lyginant sveiką ir nesveiką gyvenimo būdą bei žalingų įpročių poveikį žmonėms.

Rudaminos meno mokyklos informacija

Shadow up