kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Akcijos „Darom 2017“ metu sutvarkyta daugiau nei šimtą Vilniaus rajono taškų

Praėjusį šeštadienį, balandžio 22-ą dieną Vilniaus rajono gyventojai sujungę bendras jėgas bei neišsigandę vėjuotų orų, pasiryžo sutvarkyti per 100 Vilniaus rajono viešųjų erdvių.


Šiais metais akcijoje „Darom 2017“ dalyvavo daugiau nei 1 100 Vilniaus rajono gyventojų, kurių pastangomis surinkta apie 13-ą tonų buitinių atliekų (įskaitant ir akcijos „Balandis – švaros mėnuo“ metu surinktas atliekas). Taip pat planuojama išvežti apie 3 tonas didelių gabaritų ir apie 2 tonas padangų atliekų. Akcijoje „Darom 2017“ aktyviai dalyvavo seniūnijų, švietimo įstaigų, sodų bendrijų,, įmonių ir kt. bendruomenės. Prie švarinimosi akcijos prisijungė ir pavieniai gyventojai, kurie tvarkė miškus ir surinktas atliekas pristatė į atliekų surinkimo vietas, iš kurių dar tą pačią dieną buitinės atliekos buvo išvežtos.

Gyventojai, tvarkantys viešas teritorijas pastebi, kad mažėja buitinių atliekų, tačiau vis dar dažnai neleistinais būdais atsikratoma senomis padangomis, paliekant jas šalikelėse arba atvežant į miškus ir atokesnes vietas. Primename, kad senas ir nenaudojamas padangas galite priduoti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles (daugiau informacijos www.vaatc.lt).

Jubiliejinės, 10-osios visuotinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom 2017“ metu buvo sutvarkytos Vilniaus rajono seniūnijų viešosios teritorijos: pakelės, upelių pakrantės, bendrosios erdvės, miškai, parkai, rekreacinės zonos, teritorijos aplink mokyklas ir kultūros įstaigas.

Dėkojame ir džiaugiamės rajono gyventojų pilietiškumu bei sugebėjimu pasirūpinti, pagražinti bei išvaduoti savo aplinką nuo šiukšlių.

Kviečiame sekti aplinkos tvarkymo akcijos dalyviu pavyzdžiu, palaikyti savo aplinkos švarą ne tik per akciją „Darom“, bet ir visų metų bėgyje.

Akcijos „Darom 2017“ organizatorių padėka

 


 

 Dviejų dienų aplinkos tvarkymo akcija Maišiagalos seniūnijoje

Penktadienį, balandžio 21-ą dieną maišiagalietė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė kartu su Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos bendruomene tvarkė aplinką aplink Maišiagaloje stūksantį piliakalnį. Šeštadienį, akcijos „Darom 2017“ metu Seimo narė kartu su Houvaltų Tradicinių amatų centro bendruomene tvarkė Maišiagalos Houvaltų rūmų aplinką.

Prie švarinimosi darbų prisidėjo ir Maišiagalos seniūnija, skirdama akcijos dalyviams aplinkos tvarkymui reikalingas priemones: pirštines, grėblius, šiukšlių maišus.


Nuotr. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija

 Akcijos „Darom 2017“ rezultatais džiaugiasi:


 Lavoriškių seniūnija

 Nemenčinės seniūnija
Juodšilių seniūnija

 Sužionių seniūnija

 


 

Nemėžio seniūnija


 


Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija 

Balandžio 20-21 d. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija startavo su akcija „Darom 2017“. Akcijoje dalyvavo 5-8 klasių ir I-III gimnazijos klasių mokiniai. Per ją mokiniai surinko apie 20 maišų atliekų bei nemažai padangų. Mokiniai pastebi šiukškių mažėjimą bei džiaugiasi vis gilesniu žmonių ekologinių mąstymu. Gamta dėkoja visiems mokiniams ir mokytojams, prisidėjusioms prie šios kilnios akcijos. 


 Rudaminos seniūnija

 


 

Kalvelių seniūnija 


Shadow up