kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pokyčiai bei svarbios aktualijos Vilniaus rajono savivaldybės taryboje

Šiandien, balandžio 27 dieną posėdžiavusios Vilniaus rajono savivaldybės tarybos metu svarstyti ir priimti svarbūs ir rajono visuomenei aktualūs sprendimai finansiniais, švietimo, socialiniais, investicijų, teritorijų planavimo ir kitais aktualiais klausimais. Taip pat Tarybos posėdžio metu prisaikdintas naujas Tarybos narys.


Tarybos posėdyje dalyvavęs Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Valdemar Urban tarybos narius supažindino su Vyriausiosios rinkimų komisijos 2017 m. kovo 23 d. sprendimu dėl savivaldybių tarybų narių įgaliojimų nutrūkimo prieš terminą ir mandatų naujiems tarybų nariams pripažinimo. Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija, pagal Gyventojų registro pažymas nustačiusi, kad savivaldybių tarybų nariai yra išvykę nuolat gyventi už savivaldybės, kurioje jie buvo išrinkti, ribų, ir vadovaudamasi Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo 88 str. 1 d. 6 p. ir 89 str. 1 dalimi, nusprendė nutraukti Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nario Stanislovo Giedraičio įgaliojimus prieš terminą. Vilniaus rajono savivaldybės taryboje atsiradus laisvai vietai tarybos nariu tapo Robert Duchnevič – pirmasis Lietuvos socialdemokratų partijos iškeltų kandidatų sąraše negavęs mandato. Linkime naujam tarybos nariui sklandaus bendradarbiavimo Savivaldybės taryboje bei atsidavimo ir pasiryžimo dirbti visų Vilniaus rajono gyventojų labui.

Prasidėjus tarybos posėdžiui Vilniaus rajono savivaldybės merė pasidžiaugė gražiu Vilniaus rajono savivaldybei skirtu įvertinimu. Vakar, balandžio 26 d. Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavime Vilniaus rajono savivaldybė kartu su dar trimis savivaldybėmis iš visų 60-ies Lietuvos savivaldybių gavo Savivaldybių kontrolierių asociacijos padėką už profesionalų darbą, atliekant Kontrolės ir audito tarnybų veiklos peržiūrą, konstruktyvų ir sėkmingą bendradarbiavimą audituojant Valstybės viešųjų finansų panaudojimą savivaldybėse.

Kaip ir kasmet, Tarybos posėdyje buvo pristatytos ir Vilniaus rajono savivaldybės švietimo bei socialinių paslaugų įstaigų vadovų 2016 metų veiklos ataskaitos. Švietimo įstaigų vadovų 2016 metų veiklos ataskaitas galite rasti čia.

Tarybos posėdyje taip pat patvirtintas sprendimas dėl Vilniaus rajono Buivydžių gimnazijos pavadinimo pakeitimo. Nuo šiol Buivydžių gimnazijai suteiktas  Tadeušo Konvickio – žymaus Vilniaus lenkų rašytojo ir režisieriaus pavadinimas.

Šiandien minint Medicinos darbuotojų dieną Vilniaus rajono savivaldybės merė savo bei visų rajono gyventojų vardu pasveikino bei padėkojo medicinos darbuotojams už atsakingą darbą, dėmesingumą ir profesionalumą saugant visų mūsų sveikatą.

Kviečiame sekti Vilniaus rajono savivaldybės naujienas ir aktualijas internetinėje svetainėje www.vrsa.lt ir plačiau susipažinti su Tarybos posėdžio metu priimtais sprendimais. Taip pat primename, kad Vilniaus rajono gyventojai turi galimybę stebėti tiesioginę Tarybos posėdžių transliaciją internetu bei pasižiūrėti įvykusių posėdžių vaizdo įrašus, kuriuos galima rasti čia

 
Shadow up