kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šeimų šventė Marijampolyje – buvo saulėta, linksma ir spalvinga

Gegužės 27 d. Vilniaus rajono Palisados parke Marijampolyje jau 7 kartą vyko tradicinė Šeimos šventė.


Renginys prasidėjo bendra malda ir visų šeimų palaiminimu. Po šv. Mišių lauko scenoje pasirodė vietos dainų ir šokių ansambliai, vaikai, svečiai iš kitų rajono vietovių bei partneriško valsčiaus Białe Błota (Lenkija).

Šeimos dienos proga susirinkusiuosius sveikino Seimo narys Česlav Olševski, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Marijampolio seniūnas Andrej Žabelovič ir Białe Błota viršaitis Maciej Kulpa.

Merė Marija Rekst padėkojo šventės organizatoriams už nuostabų renginį, taip pat kunigui už surengtas lauko mišias. Merės nuomone, tokios šventės yra kertinės saugojant ir puoselėjant tradicines šeimos vertybes, o ši šventė jai bei visiems dalyviams paliksianti šiltus prisiminimus ir pakylėtą nuotaiką. 

Marijampolio seniūnas sakė esąs labai laimingas, kad šventė kasmet sulaukia tokio didelio dalyvių skaičiaus ir aktyvumo. Jis teigė, kad viskas buvo rengiama gyventojų labui ir, kad didžiausia padėka jam – patenkinti šventės dalyviai.   

Atvykusiųjų laukė ne tik smagus koncertas. Į eilę rikiavosi norintys pasivažinėti brikele, pažaisti smagių žaidimų, papuošti savo veidą piešiniais bei užkąsti lauko virtuvėje. Vėliau visi linksmai leido laiką diskotekoje ir prie laužo.

Renginio organizatoriai: Marijampolio seniūnija ir RDKC Marijampolio skyrius.

Nuotr. Dorota Skočik

Shadow up